Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

8 minutes ago, Nikodije said:

 

iz serifa smo valjda jurili defanzivca, ali ipak je odluceno da ga ne dovodimo jer imamo guzvu na tim pozicijama. guzvu koju cine erakovic i pankov. smejurija. da su zadrzali milunovica ne bismo primili ni jedan od onih golova iz kornera.

 

 

Just now, elementary said:

Hteli smo Ada iz Šerifa,veznog.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

Link to comment
1 minute ago, elementary said:

Hteli smo Ada iz Šerifa,veznog.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 

 

hteli su kolumbijca arboledu, stoper,  za tog adoa ne znam.

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

hteli su kolumbijca arboledu, stoper,  za tog adoa ne znam.

 

prvo je bila priča za Aboledu, ali je to utihnulo i on je zapalio mislim negde u Aziju i onda do kraja prelaznog roka se jurio Ado, vezni.

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Ian Mancunian said:

 

prvo je bila priča za Aboledu, ali je to utihnulo i on je zapalio mislim negde u Aziju i onda do kraja prelaznog roka se jurio Ado, vezni.

 

steta sto nisu doveli obojicu, kao i onog grka sto ima raketu u bulji

  • +1 1
Link to comment

Ja sam ocekivao da Srnic pocne i da Ohi bude na klupi (posto se juce Pavkov pojavio na KZS).  Stankovic nije trener koj ce da pocne utakmicu igrajuci va banque, narocito ne protiv kvalitetnog protivnika.  Juris na sve ili nista moze da se desi u poslednjih 20-30 min ako/kada budemo jurili rezultat (npr. da udju Ben i Ohi a izadju Srnic i Pavkov ili da ostavi Pavkova i zameni Srnica Ohijem).  Ono sto je problem je sto se Srnic pokazao kao boljia opcija od Krsticica, koji je bolji igrac, i koji je doveden da igra to sto danas igra Srnic ali, nazalost, nije uspeo.  

Link to comment

Dobro je da ono tele 55 nije u postavi, dobar sastav, mada su šanse za prolazak minimalne, tako da ovu utakmicu i treba iskoristiti da se igra fudbal.

Link to comment

Večeras se treba se potući i poslati poruku.
Ovi međedi u upravi napreduju polako ali sigurno , jbg redukujemo broj panjeva iz godine u godinu, svešćemo ih na nulu , za šta će to u Evropi biti dovoljno vidjećemo.
Šta god da bude ovaj evropski izlet zadnjih 4/5 godina je dobar , šta znam ...

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока



  • +1 2
Link to comment

Mada, mišljenja sam da bi neko poput Falca bio korisniji desno, sa Piccinijem a da držimo onu najjacu osovinu lijevo Rodic -Katai - Ivanic.

Link to comment

 

14 minutes ago, beeva said:


Šta god da bude ovaj evropski izlet zadnjih 4/5 godina je dobar , šta znam ...




 


Odlican stavise, prevazisao je moja ocekivanja. 3/3 smo prezimeli u LE, oba puta u LS uspevali da pobedimo, tukli prvaka Evrope, bili egal s drugim najvecim klubom ikada, iz kvalifikacija za LS izbacili prethodnog polufinalistu LE, pobedjivali u gostima s rezervnim timom, pobedjivali u gostima s igracem manje sat vremena, popeli se u drugi sesir za LE, a moguce i u nosioce do kraja kvalifikacija za LS, ozbiljan pos'o. 

Sad sto to sve kosta jedno 100 miliona eura, jbg, vraticemo kroz benzin i zejtin. 


 

Edited by Plajvi
  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...