Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2021/2022: treca sreca ponajveca


Dimitrije

Recommended Posts

 

1 minute ago, Dimitrije said:

Ne odrzavaju terene, ne menjaju podlogu nakon nekoliko godina i rezultat su dzombe, rupe, kaljuga na inace dobrom stadionu.  Ponekad pomislim da bi mozda za vecinu klubova u Srbiji vestacka trava bila resenje.  Mada vestacki tereni imaju svojih velikih nedostataka (lopat drugacije odskace, ima drugaciju brzinu, povrede), bar su ravni i omogucavaju pas igru.


Onda bi doslo do izrazaja da vecina igraca ne zna da sutne i stopuje loptu iz prve, za njih je bolje ovako. 

Link to comment

Ovi iz Metalca su pokazali da znaju da igraju fudbal tako da bi i za njih kvalitetniji teren bio prednost.  Inace na ovom terenu igra nasa juniorska reprezentacija pa bi se ocekivalo da bar FSS povede racuna o kvalitetu terena.

Link to comment

Ova utakmica je dokaz da moramo svaku odigrati maksimalno.

Sad 2 kuci i gostujemo u Nisu, dakle solidne ekipe i jedan losiji teren od naseg.


Sto se tice plejofa, nece biti nimalo lako dobiti sve utakmice, naprotiv.

Imamo psiholosku prednost i to je sve. Sve ostalo moramo ostvariti na terenu i mislim da nece biti lako.

Link to comment

Kaso sto ranije napisah, Ohi je tipican napadac za peterac.  Ako se domogne lopte u petercu, gol je neminovan.  Van peterca, djene-djene.  Kao nekada Gerd Miler.

Link to comment

U razigravanju, borba ce da se vodi za prvo mesto i za cetvrto mesto (odnosno timovi koji imaju ambiciju u Evropi).  Posto je Cukaricki prakticno obezbedio trece mesto i Evropu, ocekujem da se za cetvrto bore TSC, niski Radnicki i mozda Vojvodina. To bi znacilo da cemo da igramo protiv 3 ili 4 vrlo motivisana tima, ostatak ce biti zadovoljan da su izborili opstanak u ligi pa ne ocekujem da ce biti specijalno motivisani.

Link to comment
9 minutes ago, Dimitrije said:

Ne odrzavaju terene, ne menjaju podlogu nakon nekoliko godina i rezultat su dzombe, rupe, kaljuga na inace dobrom stadionu.  Ponekad pomislim da bi mozda za vecinu klubova u Srbiji vestacka trava bila resenje.  Mada vestacki tereni imaju svojih velikih nedostataka (lopta drugacije odskace, ima drugaciju brzinu, povrede), bar su ravni i omogucavaju pas igru.

iako mi se ne svidjaju tereni sa vestackom travom (igrao sam rekreativno nekoliko puta na takvim terenima na severu evrope, doduse neprofesionalnim i pre par godina), slazem se, i ti amaterski su bolji od ovih kaljuga sigurno. 

Link to comment
5 minutes ago, Dimitrije said:

U razigravanju

Se igra sa prvih 8 u plejofu. Trenutno to su Partizan, Cuka, Radnicki Nis, Vosa, TSC, Vozdovac i Napredak.

 

S tim sto bod manje od Napretka imaju Radnik iz Surdulice i Kolubara, a Spartak i Mladost imaju 3 boda manje.

Edited by Milosh76
Link to comment

Jesam li ja napisao da igra manje ili vise od 8 klubova?  Naveo sam moju pretpostavku da od tih 8 samo 4 ili 5 ce biti motivisani da pobedjuju (Zvezda, Partizan, TSC, Radnicki i mozda Vojvodina).

Link to comment
17 minutes ago, Milosh76 said:

Se igra sa prvih 8 u plejofu. Trenutno to su Partizan, Cuka, Radnicki Nis, Vosa, TSC, Vozdovac i Napredak.

 

S tim sto bod manje od Napretka imaju Radnik iz Surdulice i Kolubara, a Spartak i Mladost imaju 3 boda manje.

 

Nemoj samo surdulicu, sa ostalima moze da se igra :sleep:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Konačno interesantna utakmica u LLL, a za to velike zasluge idu domacinima koji su igrali hrabro i otvoreno koliko im je to kvalitet dozvoljavao. Stankovic krenuo sa najjačim sastavom, uveo i 2.spica, i onda poslije 2.gola ipak karakter izbije u 1.plan, Srnic, pa Pankov, zatvaranje umjesto da se ide po 3. gol, a vala ako je već uvodio zadnjeg veznog tu je bio Krsticic, a Ivanica je ladno mogao zamijeniti Motika. Ne znam zašto u timu nema Falca, opet ni na klupi??

Link to comment

Metelac je izdržao celu utakmicu da igra visoki presing, svaka im čast, mislio sam da će da popadaju posle 15 min - pola sata. onaj Prestiž nije izgubio ni jedan duel, nakače mu se po dvojica na leđa on iznese loptu i preda. jači je od Sanoga

  • +1 5
Link to comment

@harper @Dimitrije

Razbesni me kad vidim da nasa ekipa zadrzava vreme. Mi to sa ovakvim rosterom u nasoj ligi to ne smemo da radimo jer smo od svih ekipa osim Partizana jaci za 3+ golova. Ovo vise na dusu ide Dekiju jer u trenutku kad je protivnik, kao sto je celu utakmicu, motivisan (premiran) igra presing ti moras da ides po treci gol a ne da uvedes Srnica i Pankova koji vise sabotiraju nego sto teze da unaprede igru. Katajiu se mozda nije igralo ali sa dva poteza je resio utakmicu..asistirao za prvi gol a za onu sansu se bez potrebe upetljao. Medjutim, ima i do toga sro kazete, vaznost meca, u cetvrtak mec sa Skotima, uzasan teren. Na kraju, najvaznija je pobeda, idemo dalje

  • +1 1
Link to comment

Postoji razlika izmedju zadrzavanja vremena, i zadrzavanja lopte u igri. Ovo prvo je generlno nesportski i to je recimo radio Napredak protiv Partizana, kao i mnogi superligasi protiv nas i njih. To radimo i mi u Evropi ponekad... 

 

S druge strane, zadrzavanje lopte u igri pri kraju meca, sa ciljem da se utakmica zavrsi trenutnim rezultatom je nesto sto nije strano ni ekipama poput Real Madrida (npr neki dan protiv PSGa). To se ne radi u 70. minutu, ali u nadoknadi meca koji je i do tada bio tezak, protiv motivisane ekipe koja nam je dosla u trenutku nakon teskog meca u LE, tesko da je sramota... Nebitno je sto smo bolji od Metalca za 3+ gola, bitan je i trnutak kada igras, kao i stanje u kome se ekipa nalazi. Iz istog razloga je Partizan prosuo bodove  protiv Napredka...

  • +1 9
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...