Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Just now, Lancia said:

Znas kako, ljudi ponekad zaborave da su to sportisti, skromno mogu da kazem, kao neko ko je prosao kroz skolu Vujosevica, skroz razumem svaki izliv ludila.

Ludilo kao ludilo, na stranu, može biti i pozitivno, nemam ništa protiv toga kad neko uzme da polupa reket, to mi je sasvim super, ali ovo je, kao što rekoh, neprijatno, prvenstveno zbog toga što ide na to da ponizi svoje iz boksa, publiku, da ih isproziva klošarskim rječnikom.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

1 minute ago, Nesh said:

 

E to bi bilo bas grozno. Jel tako bese sa Warwinkom? Najgori mec.

Ali ako bi kojim cudom osvojio Rolan Garos za mene bi bio THE BEST, cak i da, nedajboze, vise nijedan GS ne osvoji.

To da, uvek sam se uzdržavao toga ali tada bih baš javno i ja lajao o tome.

 

 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ludilo kao ludilo, na stranu, može biti i pozitivno, nemam ništa protiv toga kad neko uzme da polupa reket, to mi je sasvim super, ali ovo je, kao što rekoh, neprijatno, prvenstveno zbog toga što ide na to da ponizi svoje iz boksa, publiku, da ih isproziva klošarskim rječnikom.

brte, ja se stvarno pitam jesi ti nekad igrao makar na male goliće fudbal u ulici?  :D

 

  • +1 5
Link to comment
Just now, James Marshall said:

Ludilo kao ludilo, na stranu, može biti i pozitivno, nemam ništa protiv toga kad neko uzme da polupa reket, to mi je sasvim super, ali ovo je, kao što rekoh, neprijatno, prvenstveno zbog toga što ide na to da ponizi svoje iz boksa, publiku, da ih isproziva klošarskim rječnikom.

Opet, ako ivanisevic i vajda nemaju problem s tim, vec su pricali o tome, zasto bi se mi oko toga uzbudjivali?¿ Mene npr. hiljadu puta vise izludjuje redjanje flasica i ritual sevriranja kod Nadala, ali nikad ne bih rekao za njega da je kreten, ludak ili nesto slicno, mada...:D

Link to comment
 
dobro, jebiga, bilo je bas neprijatno za gledati ali i dalje bolje je ovakav nego kada je flegma i zabole ga za mec. da ne pricam kada siri ruke i gleda u nebo i krsti se svaki put kada protivnik baci viner.
Nije stigao u TB trećeg da se otrese, cenim da je mogao/trebao to na 5:5 kad je imao servis za 2 meč lopte ali takav je sport. Prihvatio je svoju grešku i došao na korak pred još jednim TB... prekjuče je izgubio oba i razumem kako je razmišljao. Peti set mu je preko kurca pa je unapred zahvalio na poklonu i uzeo ono što je naumeo. Svidelo se to nekome ili ne, na način koji mu je svojstven - riternom... uz manire koji se dečici u obdaništu neće sviđati ali to nije njegov problem.

Ko ima sa tim problem otvoren mu je topik tamo dole pa nek se oduškuje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Jesam, i čim dam gol, ja se okrenem onoj trojici slučajnih prolaznika što to gledaju i krenem da vičem: "evo vam kurac, ližite kurac sad"

  • Haha 6
Link to comment
Just now, aram said:

brte, ja se stvarno pitam jesi ti nekad igrao makar na male goliće fudbal u ulici?  :D

 

Evo Vajda ne može da spava od uvređenosti.

 

 

 

Link to comment
Just now, Lancia said:

Opet, ako ivanisevic i vajda nemaju problem s tim, vec su pricali o tome, zasto bi se mi oko toga uzbudjivali?¿ Mene npr. hiljadu puta vise izludjuje redjanje flasica i ritual sevriranja kod Nadala, ali nikad ne bih rekao za njega da je kreten, ludak ili nesto slicno, mada...:D

Iznosim svoje mišljenje, oni su plaćeni da trpe to polivanje govnima, ali meni ni iz džepa ni u džep, mogu valjda da kažem da mi to smeta. Nadal je jasno da ima OCD, ne samo jedan. 

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Jesam, i čim dam gol, ja se okrenem onoj trojici slučajnih prolaznika što to gledaju i krenem da vičem: "evo vam kurac, ližite kurac sad"

Koji si ti manijak :fantom: a ovde glumis nekog finog.

  • Wub 1
  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment

Samo još da popravi 'oćeš kurac breee' na 'uvaženi protivniče, nisi imao sreće ovaj put, želim ti sve najbolje' i pali se goat mašina

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Meni se svidja i nivo igre i histerija, jer ova frustracija na kraju kao i fokus tokom celog meca, ako ne racunamo one dva totalno neverovatna zicera koja su nerezonski zavrsila u mrezi u tb, govori samo jedmo, strasno zeli ovaj RG. Za sada i vise nego dovoljno.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Lancia said:

Opet, ako ivanisevic i vajda nemaju problem s tim, vec su pricali o tome, zasto bi se mi oko toga uzbudjivali?¿ Mene npr. hiljadu puta vise izludjuje redjanje flasica i ritual sevriranja kod Nadala, ali nikad ne bih rekao za njega da je kreten, ludak ili nesto slicno, mada...:D

 

Pitao ga neko bese za flasice, a on kaze sto bi menjao to kad daje rezultate. :D

  • Haha 2
Link to comment

koga boli uvo dal se dere ka boksu ili razbija rekete, to je bukvalno najmanji problem, nikakav, u vezi njega. meni mnogo vise smetaju piramide i nestorovici, al aj da ne kvarimo jedan od najbitnijih turnira u poslednjih par godina. ako je nesto super vezano za kljakavog to je da je uvek fer i postuje protivnike maksimalno

  • +1 1
Link to comment
Just now, Mindaugas Žukauskas said:

Samo još da popravi 'oćeš kurac breee' na 'uvaženi protivniče, nisi imao sreće ovaj put, želim ti sve najbolje' i pali se goat mašina

Mjok, samo da vrati slanje srca publici :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...