Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Pakao nas očekuje u petak, potencijalno meč veka. Iskreno ne mogu zamisliti scenario da Nole dobije oba meča do kraja. Mada bilo bi izuzetno značajno da bar zaustavi Nadala.

 

nije bas mec veka, ali po GOAT znacaju je jako blizu finala vimbldona 2019

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Čemu ovolika agresija i tjeranje sa topica? Ovo je topic o Rolan Garosu, mogu valjda da kažem da mi se nešto ne sviđa što sam vidio na meču. To šta mislim o Nadalu je potpuno irelevantno. Smanji doživljaj. Manite se sektašenja, nismo svi svjedoci Đokovića, nema nigdje zapisano da moramo svi da ga volimo. 
Ulećeš iskusno na penal, produži svojim putem i javi adminu da mi te stavi na ignor

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Čemu ovolika agresija i tjeranje sa topica? Ovo je topic o Rolan Garosu, mogu valjda da kažem da mi se nešto ne sviđa što sam vidio na meču. To šta mislim o Nadalu je potpuno irelevantno. Smanji doživljaj. Manite se sektašenja, nismo svi svjedoci Đokovića, nema nigdje zapisano da moramo svi da ga volimo. 

Zadnje vreme doslo, kad se mod tera s topika :lolol:

  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, 189- said:

 

oni ne pamte bubuljicavog federera sa konjskim repicem, samo onog sa dzemperom i zlatnim prslukom.

Isto tako ne pamte Mekinroa, coveka koji izgradio celu jednu intituciju na prostakluku, koju neguje i dan danas?¿ 

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Zadnje vreme doslo, kad se mod tera s topika :lolol:

Na kraju si u pravu, kad okonča karijeru, biće dosta mušterija pored njega :D

  • Wub 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

 

nije bas mec veka, ali po GOAT znacaju je jako blizu finala vimbldona 2019

 

Ako bi kojim cudom pobedio Djokovic, onda bi bio mec nad mecevima, a ako ne, nista, stanje redovno, nastavljaju dalje. :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, mlatko said:

Ulećeš iskusno na penal, produži svojim putem i javi adminu da mi te stavi na ignor

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

dobro, jebiga, bilo je bas neprijatno za gledati ali i dalje bolje je ovakav nego kada je flegma i zabole ga za mec. da ne pricam kada siri ruke i gleda u nebo i krsti se svaki put kada protivnik baci viner.

  • +1 3
Link to comment
Just now, Lancia said:

Isto tako ne pamte Mekinroa, coveka koji izgradio celu jednu intituciju na prostakluku, koju neguje i dan danas?¿ 

Pa i Mekinro je seljačina, šta je tu problem konstatovati. Kao i šatirani Federer. :lolol:

Link to comment
1 minute ago, Nesh said:

 

Ako bi kojim cudom pobedio Djokovic, onda bi bio mec nad mecevima, a ako ne, nista, stanje redovno, nastavljaju dalje. :D

 

a zamisli da pobedi djokovic i onda izgubi od cicipasa u finalu. tacno da se roknesh

Link to comment
Ma rade to i ostali, Mevedev, Cipi...
Ma naravno, samo kada ih cujemo na praznom stadionu? Nikad. Tek zene sto uralju i psuju.

Inace on se uvek na sebe nervira (pod uslovom da nije neko iz publike bio duhovit), ali da, to izgleda jako ruzno kad krene da psuje ka boxu ili njih, al on to radi od pocetka karijere, cak je ovih godina usao u neku mirnu luku, pa se opet pustio s lanca -.-

Veceras je dobijen zicer mec, bez obzira na sjajan Italijanov treci set, totalno glupavo produzio sat i kusur, plus ga publika nervirala i tako. Zajeban taj individualni sport. A hoce Rafi na noge. Videcemo.
Veceras sam u fazonu da ne mogu da gledam to. Ili da se snabdem nekim bensedinima, mozda rakijom bolje [emoji38]

hajde da se kladimo u sta god hocete da ce im dati prvi termin, onaj od 13:30


Uf, ubedjena sam ...

Link to comment
Just now, James Marshall said:

Pa i Mekinro je seljačina, šta je tu problem konstatovati. Kao i šatirani Federer. :lolol:

Znas kako, ljudi ponekad zaborave da su to sportisti, skromno mogu da kazem, kao neko ko je prosao kroz skolu Vujosevica, skroz razumem svaki izliv ludila.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Tsai said:

 

a zamisli da pobedi djokovic i onda izgubi od cicipasa u finalu. tacno da se roknesh

 

E to bi bilo bas grozno. Jel tako bese sa Warwinkom? Najgori mec.

Ali ako bi kojim cudom osvojio Rolan Garos za mene bi bio THE BEST, cak i da, nedajboze, vise nijedan GS ne osvoji.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, 189- said:

mcenroe je bio amerikanac a ne divljak sa balkana.

Ne znam sta hoces da mi kazes, prvo se pozivas na finog Federera, sad na fini Zapad. Mislim vrapcu na grani je vec sve nacrtano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...