Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Vala, ovoliko urlanja u šezdesetom ili kojem već četvrtfinalu GS, kao da je tinejdžer, mnogo je neprijatno. Pogotovo kad krene da jebe sve po spisku nekom ko se pomjerio na sjedištu. Traži se tišina gluve sobe a onda on divlja kao pijačar. 
Ej, ajde idi gledaj tvoje umetničke balerine na basketu i fudbalu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Just now, Milošica said:

@James Marshall

 

Sad ozbiljno, mnogo ludo Novak izgleda na terenu, ali mislim da preteruješ.

 

 

 

Ne znam kad sam vidio nekoga da je ovoliko frustriran, šipak to ima veze sa meč loptama.

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Vala, ovoliko urlanja u šezdesetom ili kojem već četvrtfinalu GS, kao da je tinejdžer, mnogo je neprijatno. Pogotovo kad krene da jebe sve po spisku nekom ko se pomjerio na sjedištu. Traži se tišina gluve sobe a onda on divlja kao pijačar. 

Veliki ulog, sat otkucava, mladi dolaze i tako to, nas je jbg, nek radi sta hoce...znas kad cemo ponovo biti u prilici da gledamo nekog naseg tenisera u ovakvim mecevima?¿  

Edited by Lancia
  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, mlatko said:

Ej, ajde idi gledaj tvoje umetničke balerine na basketu i fudbalu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Pa on prvi traži od publike umjetničku atmosferu sa baleta pa onda divlja, realno ne znam šta se čudi što ga publika ne voli, kad se ponaša kao klošar. Džabe energija piramida. 

Link to comment
Just now, Lancia said:

Veliki ulog, sat otkucava, mladi dolaze i tako to, nas je jbg, nek radi sta hoce...znas kad cemo ponovo biti u prilici da gledamo nekog nase tenisera u ovakvim mecevima?¿  

Iskren da budem, to naši-ne naši, to me uopšte ne radi, jebe mi se. Volim gledati dobar tenis, lik igra vanzemaljski tenis i zbog toga ga i gledam. Da je do ponašanja na terenu gledao bih na njega kao na Kirjosa, tj. izbjegavao bih ga, ali jednostavno predobro igra. 

Link to comment

Tenis je u mentalnom smislu jezivo zahtevan sport. Neko to rešava tako što polomi reket (ne, ovo nije Đovakov specijalitet iako i on to uradi s vremena na vreme), neko tako što se raspravlja sa sudijama ili mršti na protivnika, neko tako što zaurla kao Đorđe iz džungle. To je deo igre i nije nikakav skandal.

  • +1 5
Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Pa on prvi traži od publike umjetničku atmosferu sa baleta pa onda divlja, realno ne znam šta se čudi što ga publika ne voli, kad se ponaša kao klošar. Džabe energija piramida. 

I ti si sad naivan, jbt, sigurno je to razlog sto ga ne vole, idi bre Djejmse udupe.

  • +1 1
Link to comment

Pakao nas očekuje u petak, potencijalno meč veka. Iskreno ne mogu zamisliti scenario da Nole dobije oba meča do kraja. Mada bilo bi izuzetno značajno da bar zaustavi Nadala.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lancia said:

I ti si sad naivan, jbt, sigurno je to razlog sto ga ne vole, idi bre Djejmse udupe.

 

snobovima sa zapada je sigurno to jedan od razloga. covek pokazuje emocije kao da je iz dzungle umesto da je miran i stalozen kao svajcarski dzentlmen.

Link to comment
Pa on prvi traži od publike umjetničku atmosferu sa baleta pa onda divlja, realno ne znam šta se čudi što ga publika ne voli, kad se ponaša kao klošar. Džabe energija piramida. 
Više ti se sviđa kad dupeizvlakač pokazuje (smrdljivim) prstićem ili stidljivko svađa sudiju sa protivničkim igračem (hint: Marin)?

Jel nešto polomio, nekog povredio? Nije. Onda odjebi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Just now, Lancia said:

I ti si sad naivan, jbt, sigurno je to razlog sto ga ne vole, idi bre Djejmse udupe.

Dobro znamo i te priče silne, pa poređenja s Lendlom, pa ovo pa ono, usrao se u Fedal, sve super, ali bar meni je teško voljeti ga. Neopisivo poštujem njegov tenis, ali većina stvari vezana za njegovo ponašanje mi je odbojna. 

Link to comment
Just now, 189- said:

 

snobovima sa zapada je sigurno to jedan od razloga. covek pokazuje emocije kao da je iz dzungle umesto da je miran i stalozen kao svajcarski dzentlmen.

Snobovima sa zapada nije smetao ranije ni Mekinro a ni sada Kirjos. Federer je previo sranja ranije, ne igra tenis od juce.

Link to comment
Just now, mlatko said:

Više ti se sviđa kad dupeizvlakač pokazuje (smrdljivim) prstićem ili stidljivko svađa sudiju sa protivničkim igračem (hint: Marin)?

Jel nešto polomio, nekog povredio? Nije. Onda odjebi

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

Čemu ovolika agresija i tjeranje sa topica? Ovo je topic o Rolan Garosu, mogu valjda da kažem da mi se nešto ne sviđa što sam vidio na meču. To šta mislim o Nadalu je potpuno irelevantno. Smanji doživljaj. Manite se sektašenja, nismo svi svjedoci Đokovića, nema nigdje zapisano da moramo svi da ga volimo. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Snobovima sa zapada nije smetao ranije ni Mekinro a ni sada Kirjos. Federer je previo sranja ranije, ne igra tenis od juce.

 

oni ne pamte bubuljicavog federera sa konjskim repicem, samo onog sa dzemperom i zlatnim prslukom.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...