Jump to content
IGNORED

Stocks & Crypto


mustang

Recommended Posts

$walter spasava portfolio rn

 

$happi mi je uvek dosta donosio, ali budite oprezni, nemam pojma sta uzrokuje ovaj deep. gube tg, x usere itd

 

moj neki plan je da loadujem sto vise politickih memes do izbora. tipa $kama, $tremp, $huntboden. $boden je vec dosta otisao. 

Link to comment
Posted (edited)

Слика

 

Spoiler

Izgleda je bio neki glitch na berzi

 

Edited by Ayatollah
Link to comment
4 hours ago, Ayatollah said:

Слика

 

  Reveal hidden contents

Izgleda je bio neki glitch na berzi

 

Za Bafetov fond ?

Da, i ko je uspeo da kupi poništiće

Link to comment
25 minutes ago, igoraki said:

Za Bafetov fond ?

Da, i ko je uspeo da kupi poništiće

 Naravno da će poništiti, jer je posledica tehničke greške. Nije samo BRK.A bio pogođen, bilo je još akcija.

Link to comment

Update situacije na Basu, drugar koji je dosta aktivan na TW je upao u jedan manji kabal, a meme koji kabal podrzi je maltene safe bet ma kako god chart uzasno izgledao. Fora je samo ne biti greedy to much i izvuci inital na vreme.

Link to comment

Kad si kupio npc? Chart deluje kao da je vreme polako da se uzima profit. Na mom CT ja ne vidjam $npc uopste koliki je community?

Link to comment

u novembru cini mi se, mislim da je od tada otisao x50

 

menjaj koga pratis 🤣 nema naglog rasta da bih uzimao profit sada. cilj mi je na 0.1/2

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment

Sta znaci 0.1/2? Kao sto rekoh ovo deluje da je lokani top, ja bi prodao 5-15% zavisi koliko mi je poverenje u tim/community?

editl: ah lol ti ciljas x5-10 odavde, nece to skoro if ever

Edited by Choda
Link to comment
On 10. 6. 2024. at 12:53, Choda said:

Kad si kupio npc? Chart deluje kao da je vreme polako da se uzima profit. Na mom CT ja ne vidjam $npc uopste koliki je community?

 

proverio, uzeo na 0.00005544

Edited by Mr.Mxyzptlk
Link to comment

možda je za ovde. meni laiku, ništa nije jasno

link

Quote

OilTrade је развој две компаније: Народне банке Србије и OilTrade. Први пружа финансијску платформу, други - ресурсе. Алгоритам програма који су направили је у стању да изврши 500 трансакција у року од 30 минута, купујући нафту или гас по ниским ценама и продају у иностранству по максималним ценама. У зависности од уложеног износа, корисници зарађују у просеку 200.000 RSD дневно. Компанија, заузврат, узима 1% профита од трансакције, а корисник као инвеститор узима 99%. Обе стране су стога у повољној ситуацији.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...