Jump to content
IGNORED

Lana Del Rey


eumeswil

Recommended Posts

ne znam je li mi ista dosadnije od te teze o lani kao kontrafeministkinji gdje su feministkinje ariana grande i sl, a i uopste. feminizam je zavrsio na diorovim bijelim majicama sa parolom za 500 e po komadu tj postao je opste mjesto i sad cemo takvog da ga uzmemo kao okosnicu kulturnog rata.

 

inace ona jeste kemp, definicijski, samosvjesni, referencijalni kic 

Edited by morgana
  • +1 2
Link to comment
18 minutes ago, morgana said:

ne znam je li mi ista dosadnije od te teze o lani kao kontrafeministkinji gdje su feministkinje ariana grande i sl, a i uopste. feminizam je zavrsio na diorovim bijelim majicama sa parolom za 500 e po komadu tj postao je opste mjesto i sad cemo takvog da ga uzmemo kao okosnicu kulturnog rata.

 

inace ona jeste kemp, definicijski, samosvjesni, referencijalni kic 

Ali taj njen nazovi kontrafeminizam, kroz kemp, upravo udara na takav feminizam.

Link to comment

 

 

On 24.5.2021. at 10:08, maheem said:

Volim Lanicu :wub: žena mi je ljubomorna na nju :lolol:

 

 

On 24.5.2021. at 20:26, bradilko said:

i meni se svidza lana.

interesantno mi je da neke devojke za koje sam mislio da ce je voleti ili bar da ce im se svidjati  one sve suprotno.

 

 

Slićan utisak i kod mene, recimo čera mi kaže da je hladna a žena da je manipulativna i proračunata i još neke random poznanice nekako ko da više u njoj vide suparnicu nego ne znam sestru sapatnicu.

 

Ja jesam naivčina po tom pitanju i lako me omađijati  ali sad kad vidim ove njene sadašnje slike mislim da sam u pravu bio što sam onomad poverovo u franš depere  tugu u njenim očima :sad:

 

I da, svaki retro je u osnovi kemp.

 

 

Link to comment
  • 2 months later...
  • 2 months later...
On 20.8.2021. at 13:04, James Marshall said:

Meni i novi album dobar skroz. Mislim, u prvom stihu prvog singla žena opjeva Džondir™, šta tu ima da se ne voli?

 

neka balada o traktoru? 

Link to comment
  • 6 months later...

Juče prvi put čuo (ili prvi put obratio pažnju na) Mariners Apartment Complex, i od tad ne prestajem da je slušam i vrtim po glavi. Mnogo sexy pesma. :wub:

Link to comment
  • 8 months later...

Ju, vidi Lana. 

Meni se sviđa po tri osnova:

1. pesme. Lajt depresivne, onako kao neka suplementacija kad ti je potrebno.

2. Lana kao lepa, i mršava Lana. Lepa žena, bude ti lepo da je gledaš. 

3. Lana kao debela Lana. Boli je qrac. ❤️

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...