Jump to content
IGNORED

Lana Del Rey


eumeswil

Recommended Posts

Volim par njenih pesama, nema zbora da se radi o kvalitetu, ali meni taj mračni, melanholični skoro pa depresivni vajb nikako ne prija na duže slušanje, kada bi odslušao sve albume u nizu verovatno bi se rokno. :)

  • +1 1
Link to comment

Od početka volim njene pesme, glas, pojavu i estetiku ali je svesno dozirano konzumiram.

 

Nekako sam baš preterano ranjiv na tu emo lepotu i mračnu žensku dušu Ne smem dve pesme zaredom :blush:

  • +1 1
Link to comment

i meni se svidza lana.

interesantno mi je da neke devojke za koje sam mislio da ce je voleti ili bar da ce im se svidjati  one sve suprotno.

recimo iste te su volele onu dolores o'riordan ili sinead o' connor.

lanu volim i pijan da slusam i da pevam ( derem kao kakav magarac) , ne bas stalno ali desavalo se.

 

 

  • +1 1
Link to comment

bash sam se pitala shta vas je spopalo. preslushala nekoliko da shvatim, dok ne doshla do summertime. ok. moze, volimo.

 

 

 

mislim, thanks to tdi radio ada ciganlija. tamo sam na ripit svako leto savladavala najlepshe hitove svih sezona :s_w:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Da sam curica u tim osetljivim godinama, samopovređivo bi se više na Bli Ajliš ali samo akustika, oni aramžmani glavnih hitova me ne rade.

 

 

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, francuski sobar said:

Da sam curica u tim osetljivim godinama, samopovređivo bi se više na Bli Ajliš ali samo akustika, oni aramžmani glavnih hitova me ne rade.

 

 

 

bili je, sto se kaze, skroz korektna, mada nije nesto sto bih pustala u intimi svog spotifaja

Link to comment

Vintage, melanholija i izgled američke konobarice koja sanja bolji život negde tamo...

 

Ovo mi je otprilike najbolja njena stvar, a i taj album Ultraviolence sam najviše slušao. Dobar je i Norman Fucking Rockwell album.

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...