Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

 

Da, stvarno je sve delovalo namerno, samo nisam znao šta s tim tačno planiraju.

Navukli Palmu da se ofira i indirektno prizna krivicu. Zaista pametno. Ja sam se isto čudio, ali ivo je odlično ispalo. Palma buzdovan.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Jumanji said:

 

 


Inace na jednoj od konferencija (ili u Jagodini poslednji put ili na nekom od poslednjih gostovanju na tvu) rekla je da je namerno akcenat bio na satu i dzemperu, tj da je sam svedok kao na tome insistirao.

 

 

 

 

A sada ne razumem zašto bi to rekla i zašto bi objašnjavala tako direktno :D Jedino ako hoće da mu utrlja so u ranu tj da ga dodatno isprovocira da ga je navukla kao majmuna.

Link to comment
41 minutes ago, dragance said:

Zašto je nemoguće?

Vode lokalnom paši ćerke na noćenje, da bi dobili nešto šume da iseku... Što to ne bi moglo?

  • +1 2
Link to comment
17 minutes ago, dragance said:

Navukli Palmu da se ofira i indirektno prizna krivicu. Zaista pametno. Ja sam se isto čudio, ali ivo je odlično ispalo. Palma buzdovan.

 

kako misliš indirektno prizna krivicu?

Link to comment
16 minutes ago, copkillah said:

 

kako misliš indirektno prizna krivicu?


Pa da je “sve laž, namešteno”, kako bi onda saznao ko je svedok, kao i da uopšte ima svedoka?

Link to comment
3 minutes ago, dragance said:


Pa da je “sve laž, namešteno”, kako bi onda saznao ko je svedok, kao i da uopšte ima svedoka?

 

pa da bi tužio onoga ko ga javno blati?

 

 

Link to comment
 
A sada ne razumem zašto bi to rekla i zašto bi objašnjavala tako direktno [emoji3] Jedino ako hoće da mu utrlja so u ranu tj da ga dodatno isprovocira da ga je navukla kao majmuna.
To je tako nekako usput rekla, pa nastavila svoju prethodnu misao, ocekivala sam da ce neko da je vrati na to (verovatno je bilo u JA, pogledacu bas kasnije), ali nije.
Rekli smo jos prvi put posle odgledanog svedocenja da je vise nego namerno akcenat na satu, ali ova stoka je odmah jos iz Hurgade isti dan rekao da zna ko je bla, bla, tako da sve posle toga i nema veze, on je vec otkrio indetitet.

Evo javlja se i druga strana da demantuje "tu zlu zenu" Mariniku.

Edit: kako sami istrcavaju
Direktorka Centra za socijalni rad: Tepić zloupotrebila moj privatni problem

„Marinika Tepić, žena kojoj ništa nije sveto, prvo je rekla da su sve žene zaposlene u javnom sektoru u Jagodini lakog morala i tako nas sve najteže uvredila“, rekla je Biserka Jakovljević, direktorka Centra za socijalni rad u Jagodini.
Sada je, kako je rekla, na konferenciji za novinare iskoristila njenu privatnu situaciju.
„Gde mi je jedna žena iz opozicione grupe građana pretila da će na društvene mreže postaviti neprikladne slike moje maloletne ćerke. Odmah sam to prijavila policiji, koja je odmah obavestila Tužilaštvo za visoko tehnološki kriminal, koje je odmah reagovalo, tu ženu pritvorilo, a njen telefon oduzelo“, navodi se u pisanoj izjavi.
Dodaje da je Marinika Tepić iskoristila njen privatni problem i ličnu situaciju sa tom ženom da bi „nastavila politički linč prema Draganu Markoviću Palmi“.
„Ta žena čiji je telefon oduzet nije Palmina saradnica, već je na izborima bila u opozicionoj grupi građana, tako da je to još jedna u nizu laži da je telefon u vlasništvu najbliže Palmine saradnice“, navela je..
„Marinika Tepić, koja se predstavlja kao borac protiv pedofilije, danas je zloupotrebila upravo moju maloletnu ćerku u političke svrhe, a da ni jednog trenutka nije pomislila na to kako će se iznošenje u javnost te situacije odraziti na moje dete“, zaključila je je direktorka Centra za socijalni rad grada Jagodine




Link to comment
6 minutes ago, copkillah said:

 

paaaa možda jer postoji snimak gde ga ovaj  optužuje? :D

Ne razumemo se. Sve je izmisljeno, ništa nije tačno, svedok je lažan: kako Palma zna ko je taj lik, ako je sve lažno, tj kako ga je prepoznao ako nije zaista bio svedok nečega?

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Ne razumemo se. Sve je izmisljeno, ništa nije tačno, svedok je lažan: kako Palma zna ko je taj lik, ako je sve lažno, tj kako ga je prepoznao ako nije zaista bio svedok nečega?

 

Pa o tome smo onoliko pričali, nosio je karakteristični džemper i sat po kome su sigurno mogli da ga prepoznaju, tj mogao je lako da se utvrdi identitet osobe koja je ono pričala.

Link to comment
4 minutes ago, dragance said:

Jebem li ga, Palma po dzemperima zna sve stanovnike Jagodine ili samo one koji su zaista ucestvovali u “nečemu”?

 

Jao bre draganče, ne zajebavaj, da je lik bio iz Beograda pa bi ga neko prepoznao, a ne u Jagodini gde bukvalno svi sve znaju. Kapiram ja šta ti pričaš, da su znali gde da traže ali i kada su ga ofirali, pokazali su te neke slike sa džemperom i satom ako se ne varam.

 

edit: ima to tvoje logiku naravno, ali stvarno su se ozbiljno potrudili da olakšaju prepoznavanje, to smo odmah konstatovali ovde kada se snimak pojavio

Edited by copkillah
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...