Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

 
Ovo je jasno, on tu uvredu izrekao njoj sa odgovarajucim opisom, upravo zato sto tu kad neko, poebno intelektualno nedorstao, hoce da uvredi i ponizi bilo koju zenu koja glasno iskaze i eksplicitno misljenje koje izaziva "hijerarhiju" u bilo kojoj prilici, a pogotovu i specijalno u kontekstu politike, ona je ili kurva ili nedojebana. To je uvreda za tu zenu i istovremeno upozorenje ostalima kako ce da se provedu ako zinu.
 
Te je njega Koraks nacrtao kao "kurvu" svake vlasti. Medjutim, nije on kurva svake vlasti, on je makro na lokalu, ne madam, nego makro. Taj odnos izmedju njega i svake vlasti je dvosmerna ulica, nije da se samo on podvodio njima. On to sto radi na lokalu, radi i za racun tih vlasti.
 
Nema nikakvih primedbi Mariniki za ono sto ona radi. U malom prstu ima vise hrabrosti nego mnogi oko nje. 
 
On je poceo kao kurva svake vlasti, tj prvo kao Arkanova, verovatno tu svasta izucio od "zanata", pa se onda u medjuvremenu osilio i sada radi sve sto moze i pozeli. Za sada.
A ovo kao madam mu najbolje cuci.
Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

 

video sam jbg :D

 

 


Verujem. Skocila sam time sebi u usta. Poenta je da u diskvalifikaciji tih ljudi koji su sami po sebi zlo po mnogo parametara ne bi trebalo implicitno vredjati druge koji to nicim nisu zasluzili. Ne znam da li je bas sasvim jasno na sta sam mislila. 
 

I iz etickih razloga, ali i iz razloga da ce to nekog sacekati iza coska ili u fioci kad se ukaze zgodnim. A onda to nije princip, ni politika, vec se samo zgodno namestilo.

 

 

 

Edited by Moonwalker
  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Moonwalker said:


Verujem. Skocila sam time sebi u usta. Poenta je da u diskvalifikaciji tih ljudi koji su sami po sebi zlo po mnogo parametara ne bi trebalo implicitno vredjati druge koji to nicim nisu zasluzili. Ne znam da li je bas sasvim jasno na sta sam mislila. 
 

I iz etickih razloga, ali i iz razloga da ce to nekog sacekati iza coska ili u fioci kad se ukaze zgodnim. A onda to nije princip, ni politika, vec se samo zgodno namestilo.

 

 

 

 

Znam na šta misliš naravno, ali teoretski bi bilo jako zabavno videti njegovu reakciju na to jer izgleda da ništa na ovom svetu me mrzi kao to :D

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

Znam na šta misliš naravno, ali teoretski bi bilo jako zabavno videti njegovu reakciju na to jer izgleda da ništa na ovom svetu me mrzi kao to :D


Nisam video o čemu se radi, ali ako je reč o gejevima, a on to “najviše mrzi”, to mi više liči na neko laganje sebi. Takvi su najveći closet gejevi.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, dragance said:


Nisam video o čemu se radi, ali ako je reč o gejevima, a on to “najviše mrzi”, to mi više liči na neko laganje sebi. Takvi su najveći closet gejevi.


Pa valjda je u Becu ili gde prelazio ulicu iskljucivo na strejt semaforima :laugh:. Tako se bar hvalio. 
 

Ne verujem ni da je Sanda Raskovic izmislila ono za Italijana.

 

Vise je primitivizam.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked and pinned this topic

Posto je 1.maja obijen stan predsdnice Opstinskog odbora SSP u Jagodini, secam se da su slikana razvaljena vrata/stok, tada je navodno policija izasla i rekla da nije bilo nikakvog obijanja i onaj mamlaz podigo krivicnu tuzbu (?) protiv njenog sina



A prepoznao se tako sto

"Danas je Palma uputio tužbu mom sinu. Vrlo interesantno da pominje podatak koji se nalazi u sl.belešci, ali ne i u zvaničnom saopštenju PU JA. Ko je smeo sl.belešku mog sina da dostavi Palmi? Inspektore?!"

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?app=core&module=system&controller=embed&url=https://twitter.com/alithija/status/1392092774946770944?s=19
Link to comment
  • Redoran changed the title to Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja

(N1) Tepić: U telefonu Palminog saradnika snimci nagih maloletnica

Quote

Potpredsednica Stranke slobode i pravde Marinika Tepić izjavila je danas da je policija zaplenila mobilni telefon „najbližeg saradnika“ Dragana Markovića Palme, u kom se navodno nalaze snimci i fotografije nagih maloletnih devojčica.

„Radi se o maloletnim ćerkama najbližih Palminih saradnika, koji se nalaze na najvišim funkcijama u Jagodini“, rekla je Tepić na konferenciji za medije u Beogradu.

Ona je navela da se dokazni materijal iz telefona nalazi u organima MUP u Beogradu i upitala da li je taj materijal dostavljen tužilaštvu.

Uskoro opširnije…

 

Na konferenciji je rekla i da je telefon zaplenjen u junu 2020.

Edited by msv
Link to comment

Moj mozak ove svinjarije ne može da prihvati uopšte. Da svi znaju decenijama sve, pa da moje dete neko tako ponižava i iskorisćava i DA JA ĆUTIM, evo ne znam šta pristojno na to da kažem. Strašno koliko smo zglajznuli u ponor duboki. Mada pitanje nad pitanjima je kada smo i da li smo bili drugačiji.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...