Jump to content
IGNORED

Dragan Marković - organizovani lanac podvođenja


Recommended Posts

Nemoguce da su najvisi funkcioneri slali svoje cerke Palmi.. nemoguce da je i jedan takav slucaj. Blesava prica.

Postavlja se pitanje otkud slike maloletnih cerki funkcionera Jagodine kod nekoga u telefonu.

Link to comment
Just now, Banjo said:

Nemoguce da su najvisi funkcioneri slali svoje cerke Palmi.. nemoguce da je i jedan takav slucaj. Blesava prica.

Postavlja se pitanje otkud slike maloletnih cerki funkcionera Jagodine kod nekoga u telefonu.

Zašto je nemoguće?

Link to comment
2 minutes ago, Banjo said:

Nemoguce da su najvisi funkcioneri slali svoje cerke Palmi.. nemoguce da je i jedan takav slucaj. Blesava prica.

Postavlja se pitanje otkud slike maloletnih cerki funkcionera Jagodine kod nekoga u telefonu.

 

Neko montirao i podmetnuo mu, garant.

 

Ne bi gosn Palma to nikad..on he patriota & pravoslavac..ali pre svega, domacin covek.

  • +1 2
Link to comment
On 19.4.2021. at 20:27, copkillah said:

Inače, da li je samo meni ovaj snimak malo čudan, gde mu fokusiraju sat, gde je upadljivo obučen. I onda danas krenu demantiji gde je lik "prepoznat" kao član Marinikine stranke baš na osnovu sata?

Iz KZN od danas zaključujem da su namerno to uradili i tako navukli Markovića da ga prepozna i to javno obznani, pa ga sad lik krivično tuži za odavanje identiteta.

Ako sam u pravu, onda znači da su Marinika i silent littlehelpers celu šahovsku igru smislili unapred.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Iz KZN od danas zaključujem da su namerno to uradili i tako navukli Markovića da ga prepozna i to javno obznani, pa ga sad lik krivično tuži za odavanje identiteta.

Ako sam u pravu, onda znači da su Marinika i silent littlehelpers celu šahovsku igru smislili unapred.

 

Da, stvarno je sve delovalo namerno, samo nisam znao šta s tim tačno planiraju.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, dragance said:

Zašto je nemoguće?

Ma, pusti, naravno da nije nemoguce: slanje, odlasci kod raznih Palmi, deo su i to pozeljan, CV-ja danasnje elite :isuse:, ono 'bio sam/bila kod XY, pozvan/pozvana' sto se itekako vrednuje, dodje cesto i kao stepenica u karijeri.

Prelako se ovde barata pojmovima poput prostitucije ili zloupotrebe, problem je sto su to dvoje postali prihvatljivi, pozeljni nacini drustvenog zivota, promocije...

Nije najgore sto tu postoji - ako postoji - latentna prostitucija.

Najgore je sto sve manje ljudi, neposredni ucesnici u tome, ne vide u tome nista lose.

  • +1 1
Link to comment
 
Da, stvarno je sve delovalo namerno, samo nisam znao šta s tim tačno planiraju.



Inace na jednoj od konferencija (ili u Jagodini poslednji put ili na nekom od poslednjih gostovanju na tvu) rekla je da je namerno akcenat bio na satu i dzemperu, tj da je sam svedok kao na tome insistirao.


Link to comment
6 minutes ago, pt 2.0 said:

Iz KZN od danas zaključujem da su namerno to uradili i tako navukli Markovića da ga prepozna i to javno obznani, pa ga sad lik krivično tuži za odavanje identiteta.

Ako sam u pravu, onda znači da su Marinika i silent littlehelpers celu šahovsku igru smislili unapred.

 

Ali on nije dao iskaz na sudu, tako da ne znam sta je Palma prekrsio time sto ga je identifikovao?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...