April 20Apr 20 On 16. 4. 2026. at 20:45, Delija67 said:da pustis Zikinu dinastiju da je gledaju oni sa zadnjih sedista...dok čekaš na Evzoniju 5 sati u sezoni
April 27Apr 27 https://autoblog.rs/blog/auto/vesti/2026/04/26/stellantis-se-ubuduce-fokusira-na-cetiri-marke-jeep-ram-peugeot-i-fiat Cini mi se Stellantis vise ne zna gde udara ili vest nije dobro preneta. Na koju foru misle da tri luksuzna brenda + Maserati pozajmljuju platforme, pogonske sklopove i elektroniku od povlascene cetvorke? Ili tek Dodz za americko trziste? Edited April 27Apr 27 by Lancia
April 27Apr 27 On 16. 4. 2026. at 20:08, Lancia said:Prihvatam da sam zaostao i sta vec, ali pobogu cemu toliki ekran?¿Kina, tamo je to popularno, a na njihovom tržištu završi 1/3 godišnje proizvodnje Mercedesa
May 25May 25 @kud u maglu Simoviću Ford izlazi iz „biznisa dosadnih automobila“: „Nećemo praviti tostere na točkovima“
May 25May 25 6 minutes ago, Lancia said:@kud u maglu Simoviću Ford izlazi iz „biznisa dosadnih automobila“: „Nećemo praviti tostere na točkovima“fali nastavak naslova, pravićemo friteze
May 26May 26 Lancia Gamma - hibrid i elektricni, cena oko 50kda je izasao ranije, kad je trebalo i nekako, ovako je samo sminka Pezoa i ostalih klonova izStellantisa. Nije im bila dovoljna skola Ypsilona, koji je skupa kopija C3, prosto neverovatno.Najgore od svega, dizajnerski blage veze nema sa Lanciom. Posto od ove godine vise nije niuslovno samostalni brend, vec pod sapom FIAT-a ostaje nada da ce se neki tamo dizajn timdozvati pameti, inace pisi propalo.
May 27May 27 9 hours ago, napadaj said:Tugo nesrećoEvo više fotografija kome je do gledanja: Electric Ferrari finally revealed with bold design and 1036bhpSamo je mali broj e atomobila je uspeo da odmakne (ne i ovaj) od generičkog i pomalo jadnog izgleda. Edited May 27May 27 by Ras
May 27May 27 Bivsi predsednik Ferarija iz zlatnog doba. "Nadam se da ce skinuti "konjica" s karocerije" "Ovaj put kinezi nece nista kopirati"
May 27May 27 Ferariju bez Pininfarine baš ne ide, aktuelni modeli sa onim crnim nosom su prilično bzvz, neće to dobro ostariti. A za ovaj pokušaj dizajna u saradnji sa likom iz Epla (!?) tačno da pomisliš da su ga svjesno nagrdili i zacijenili da bi prodali što manje komada i ostali puritanska marka sa mirisom benzina. Što bi neko dao 600.000 EUR za ovo? 🙄 Je l ima neki propis u EU da mora da se ima električni model u ponudi?
May 28May 28 Ima zapravo. Vezano za emisiju CO2 u celoj floti.I jos neki tako objasnjavaju ovaj fijasko.Ali opet - zasto toliko ruzno?
Create an account or sign in to comment