Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Ma, istina da brinem za lokne, no me više brine 477 kišnih dana godišnje ovde.
moram da ti se pohvalim, danas je padala kisa cela tri minuta. prva kisa od belgije.
Link to comment

Meni vala ova nova mazda 6 najlepša kao prototip:2lu5qix.jpgMada, nadam se da neće i to usrati kao što su bili usrali mitsubishi lancer u odnosu na evo x koncept.

Link to comment
Meni vala ova nova mazda 6 najlepša kao prototip:2lu5qix.jpgMada, nadam se da neće i to usrati kao što su bili usrali mitsubishi lancer u odnosu na evo x koncept.
Kasniš.Ako su čitali opšta svršavanja po forumima i grupama neće ga manjati ni trunku.A zat nije ovaj Mondeo ukrao prednji deo baš od Šestice?Edit: Sad gledam, i nije baš. Slično možda.Edit2: Ne verujem da će retrovizore ostaviti ovakve, prilično opasno deluju po pešake. Edited by Idioteque
Link to comment

jel neko uopste ikad vozio tu sesticu?¿ svuda samo pohvale, ja jos nisam sreo nikog ko to poseduje. skoro sam imao prilike da (samo)sednem unutra i utisak je bozanstven, sve na svom mestu, prostora koliko hoces a i cena je vise nego ubitacna - samo 18 i po hiljada.

Link to comment
Postoji mnogo automobila koje ne bih vozio ni da mi plate, a ovaj tj. ovo je svakako u vrhu. Punto, Clio, Corsa, Dacia Logan... Yeti, i jos mnogi drugi... Ako mi je auto ruzan, ne vredi. sad.gif
pa kako onda picis astricu?
Link to comment
zbog bankrota SAAB-a i muzej ce ici na licitaciju. sramota.
Posle citanja gornjeg posta, ostala mi je neka tuga.SAAB su oduvek bila odlicna kola, cak i "life style". U onom (iritirajucem filmu, gledao u avionu, Anger Managament je bila tema, ne secam se kako se film zvao) i Jack Nicholson je imao SAAB convertible.I tako SAAB da ode.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...