Jump to content
IGNORED

Novosti iz sveta automobilizma


nesha taxista

Recommended Posts

Revolucionar, ili Fluence?Koliko sam ja pohvatao, najveci popusti se mogu dobiti na licu mesta, u razgovoru sa prodavcem. Eventualno da posetis auto forume, pa da vidis utiske kupaca, tj gde je neko izvukao doooobar popust

Link to comment

+1Prikazane cene su kod svih zaista informativnog karakteraTM i tek kad uživo počneš da se interesuješ za određeni model krenu da ti nude svakojake pogodnosti i popuste, mada sam ja (kao fizičko lice) i kad sam zvao telefonom neke salone dobio od njih na mail ponude koje su dosta povoljnije od cene koja je zvanično istaknuta na sajtu ili u salonu (posebno vole kad spomeneš mogućnost da platiš odjednom gotovinski, odmah pada cena za bar 200 evra), i obično još ponude gratisTM neke delove dodatne opreme koji se inače plaćaju.Inače, link koji bi mogao da bude koristan za početak...

Link to comment
negde tamo za naredni sajam automobila
Do narednog sajma suziš izbor na nekoliko modela (ili bar na jednu klasu :lol: ), odeš na sajam i udariš po pregovorima.Em su tada najveće akcije, em ih imaš sve na jednom mestu, em možeš da ispregovaraš i odlične uslove za lizing/kredu.Ja tako uradio na prošlom sajmu i osevapio se.Btw, Juke je ružan ko poziv za vojsku.
Link to comment

Fanjo je uglavnom u pravu, ali ćeš se čak i danas, na ovakvom smehotresu od tržišta, u pojedinim auto-kućama, sresti s kurcoboljom za neverovati. Ja znam da su im firme, tj. flotna prodaja, te servis glavne stavke, ali da nekoga apsolutno boli ćošak za razgovor sa čovekom sa 15kEUR u šuški - ima i toga, ja video.Inače, Fluence je fin auto, dok ne počnu gremlini - na oko 20kkm. Imamo ih 7 u firmi.

Link to comment

Hvala na odgovorima.

Do narednog sajma suziš izbor na nekoliko modela (ili bar na jednu klasu :lol: ), odeš na sajam i udariš po pregovorima.
Uh, da to mogu do sada bih to uradio. Džaba, sve je izmešano i izmuljano, ne zna se više šta vredi koliko, klase se suviše preklapaju.
Em su tada najveće akcije, em ih imaš sve na jednom mestu, em možeš da ispregovaraš i odlične uslove za lizing/kredu.
Kredit ni mrtav, a lizing još kasnije. Nikakvi kontakti tog tipa sa finansijskim institucionalizovanim spletkarošima, zelenašima i falsifikatorima. Osim preko obarača ili tokom navlačenja konopca na vrat. Što moram po zakonu da imam račun kod njih, moram, sve ostalo - samo da su što dalje od mene.
Btw, Juke je ružan ko poziv za vojsku.
Pa tražim automobil u skladu sa ličnošću, psiholozi kažu da ću tada biti najzadovoljniji kupovinom.
Inače, link koji bi mogao da bude koristan za početak...
Blagodarim. Video sam to još ranije, i generalno je fino osmišljeno, ali verovatno nemaju dovoljno osoblja da isprate sve promene, poprilično su neažurne cene.
Fanjo je uglavnom u pravu, ali ćeš se čak i danas, na ovakvom smehotresu od tržišta, u pojedinim auto-kućama, sresti s kurcoboljom za neverovati. Ja znam da su im firme, tj. flotna prodaja, te servis glavne stavke, ali da nekoga apsolutno boli ćošak za razgovor sa čovekom sa 15kEUR u šuški - ima i toga, ja video.Inače, Fluence je fin auto, dok ne počnu gremlini - na oko 20kkm. Imamo ih 7 u firmi.
:isuse: za auto-kuće, :isuse: za Fluence i gremline. Doduše, Fluence sam samo iskoristio kao primer, 'bem li ga...
Link to comment

Hoćeš ružan*, a dobar, pouzdan, neskup, jeftin za održavanje, zahvalan... auto - kupi Škodu Yeti.Nema razloga dalje da lupaš glavu.*-ružan većini sa kojima sam pričao, meni lično prilično lep.

Link to comment
Hoćeš ružan*, a dobar, pouzdan, neskup, jeftin za održavanje, zahvalan... auto - kupi Škodu Yeti.Nema razloga dalje da lupaš glavu.*-ružan većini sa kojima sam pričao, meni lično prilično lep.
daaleko od ruznog (Zorglube?¿) meni je upalo u oci, posto je ovde u istom salonu sa VW, koliko se trude Svabe da drze Skodu na stepenici nize sto se zavrsne obrade tice, narocito unutrasnjosti vozila. bas sam se plasio da mi kvaka ne ostane u ruci.pricao s ljudima koji je poseduju ovde, kazu ide ko zver.
Link to comment

To jeste, lošija plastika, tapacirunzi, prekidači i razni sitni detalji. Lošija od VWa, ali nikako loša. Neće tu ništa da otpadne tek tako.Al nešto verujem da drugu Filipu to i nije preterano bitno.

Link to comment
daaleko od ruznog (Zorglube?¿) meni je upalo u oci, posto je ovde u istom salonu sa VW, koliko se trude Svabe da drze Skodu na stepenici nize sto se zavrsne obrade tice, narocito unutrasnjosti vozila. bas sam se plasio da mi kvaka ne ostane u ruci.pricao s ljudima koji je poseduju ovde, kazu ide ko zver.
Carski auto. Nisam uspeo da nađem deo testa iz Top Geara kad odred vatrogasaca sa punom opremom prolazi kroz auto i ništa ne otpada nit se lomi :D Al ima ovo:http://www.youtube.com/watch?v=E7kEJ-pHkWA
Link to comment
Carski auto. Nisam uspeo da nađem deo testa iz Top Geara kad odred vatrogasaca sa punom opremom prolazi kroz auto i ništa ne otpada nit se lomi :D Al ima ovo:
Ima ovde ceo test u tri dela, al meni neć da pusti prvi.
Link to comment

Otvorim dušu, a vi me zajebavate, nagovarate da bacim 15+k evra na raspalo siroče Volksvagena Škodu, pa još to potkrepljujete "mišljenjima" izvikanih nadrogiranih precenjenih britanskih seljačina-incestoida koji ni ne znaju da voze automobile...Ko bi pri čistoj svesti i zdravoj pameti u današnje vreme uzimao precenjeni evropski auto u cenovnoj klasi u kojoj može da bira između više (desetina) japanskih i korejskih modela?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...