Jump to content
IGNORED

Nemačka


Parsons

Recommended Posts

pazi, on nudi!!mesto da ga govnjivom motkom oteraju.
meni je hajlajt bio kad je gutenberg izjavio:meine doktorarbeit wurde nicht abgeschrieben! (moj doktorat nije prepisan; pasiv)i kad je neki übergenije zakljucio da ktfg cak nije samostalno ni prepisivao doktorat, vec mu je (i) to radio neko drugi :D :lol::Hail:
Link to comment

Pa pazio se da ne priča u prvom licu, da ga sudija posle ne tereti i za to.Moraće da se odrekne i političke karijere; džabe je išao u vojsku :lol:

Edited by Razzmatazz
Link to comment
"Ex Dr." Karl Theodor Maria Nikolaus Johann Jacob Philipp Franz Joseph Sylvester Freiherr von und zu Guttenberg
Johann Gambolputty... von Hautkopft of Ulm
Link to comment

pitanje: ako boravim u nemačkoj (izdata viza na 2 godine) a želim da idem u japan ili USA na nedelju dana (max 2), moram li u srbiju po te vize ili mogu nekako odavde?hvala.

Link to comment

Mislim da čak i *moraš* iz Nemačke da vadiš, ali u svakom slučaju možeš.Bwt čini mi se da sam negde videla <cica-macu> da se vize za Japan ukidaju od maja :unsure: A kad sam već ovde, i ja jedno pitanje:koliki je smor procedura i kolike su šanse da se dobije UK viza iz Nemaclanda?

Link to comment
pitanje: ako boravim u nemačkoj (izdata viza na 2 godine) a želim da idem u japan ili USA na nedelju dana (max 2), moram li u srbiju po te vize ili mogu nekako odavde?hvala.
Mislim da možeš tu, jer ti je tu ionako trenutno prijavljeno mesto prebivališta. Znam da sam u početku (dok sam još morao da se bakćem sa vizama) išao u razne strane konzulate kada bi išli iz DE negde napolje na odmor. U pojedinim konzulatima bližih zemalja (dakle ne US ili Jap) bi samo odmahivali rukom kad bi čuli da imamo nemačke boravišne dozvole "ne treba bajo ništa".
A kad sam već ovde, i ja jedno pitanje:koliki je smor procedura i kolike su šanse da se dobije UK viza iz Nemaclanda?
Mislim da UK vize izdaju na samo par mesta u DE, tj. da smo morali pre x godina da pičimo u Dizeldorf (ništa Minhen, Štutgart, Frankfurt itd), jer su samo tamo izdavali vize. Ima i caka sa slanjem pasoša njima, što traje duže, ali ne moraš da izdvojiš ceo dan za izlet ako već nisi u blizini. Poslednji put kada sam išao preko mi već nije trebala viza, ali proveri online:http://ukingermany.fco.gov.uk/de/visiting-uk/visas/
Link to comment
pitanje: ako boravim u nemačkoj (izdata viza na 2 godine) a želim da idem u japan ili USA na nedelju dana (max 2), moram li u srbiju po te vize ili mogu nekako odavde?hvala.
za Japan nam više ne treba viza :fantom:
Link to comment
meni je hajlajt bio kad je gutenberg izjavio:meine doktorarbeit wurde nicht abgeschrieben! (moj doktorat nije prepisan; pasiv)
Није рекао ни ко у ком смеру. Зна да још од основне нико није био луд да преписује од њега, а тек дисертацију нико не би.
Link to comment
visa application centres in Dusseldorf, Munich and Berlin
ima i nesto o tome da je placanje vize moguce samo onlajn, iskljucivo Mastercard i Visa karticama ...
Link to comment

Na ovoj strani je nekad izgleda bio samo D'dorf aktivan, a kako je Aram preneo sad je i Minhen tu aktiviran. Berlin je uvek bio za istok centrala, ali mislio sam da si ti negde ovamo oko Frankfurta, pa da te ne zanima istok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...