Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

Sada kreće igra kukavice. Ako UEFA uradi bilo šta manje od suspenzije svakog igrača i kluba nakon prvog odigranog minuta u SL, mogu komotno da stave katanac i da im izdaju i licencu za EURO

Koliko vidim nema neke podrške za SL od navijača ni legendi klubova učesnika. Sigurno da će na silu moći da izguraju dve-tri sezone ako procene da posledice neće biti prestrašne ali tu će biti kraj. Svakako da će ova liga da se vrti po kladionicama i kafićima ali to ne nije neki reper, jer tu ionako sve ide.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment
26 minutes ago, Bogotac said:

Barsin minus izgleda divno

 

pa dobro, to je skroz normalno da najuspešniji klub sveta u poslednjih 20 godina u najpopularnijem sportu na svetu posluje u minusu

i onda im ovi Glazeri i Kroenke pokažu njihov NFL tv ugovore, a oni valjda treba da im kažu ma nema veze igrajte vi super ligu bez nas nama je stalo i da Kompostele i Ekstramadure njima ta jedna utakmica godišnje protiv nas baš mnogo znači

Link to comment
26 minutes ago, omiljeni said:

 

pa dobro, to je skroz normalno da najuspešniji klub sveta u poslednjih 20 godina u najpopularnijem sportu na svetu posluje u minusu

i onda im ovi Glazeri i Kroenke pokažu njihov NFL tv ugovore, a oni valjda treba da im kažu ma nema veze igrajte vi super ligu bez nas nama je stalo i da Kompostele i Ekstramadure njima ta jedna utakmica godišnje protiv nas baš mnogo znači

Necemo se sloziti oko ovoga.

Edited by Bogotac
Link to comment
10 minutes ago, Filozof manijak said:

 

Mene interesuje da li bi isto postupili da nisu pre par dana ispali iz LŠ?

 

Mozda zato Parizani mudro cute ? 

 

Cekaju da UEFA izbaci Real, City i Celzi...pa da im dodele titulu prvaka Evrope par forfe.

 

Mudar potez.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

 

Mene interesuje da li bi isto postupili da nisu pre par dana ispali iz LŠ?

Ne bi, rekli su daj da sačekamo dal ćemo proći pa ćemo onda doneti odluku. Isto tako je i onaj iz Reala rekao, ali on je prošao dalje tako da ne znam zašto i oni idu u SL?

 

Link to comment
3 hours ago, *edited by mod said:

Sada kreće igra kukavice. Ako UEFA uradi bilo šta manje od suspenzije svakog igrača i kluba nakon prvog odigranog minuta u SL, mogu komotno da stave katanac i da im izdaju i licencu za EURO
 

Biće vrlo zanimljivo narednih dana. Uefa, i što je još bitnije nacionalne lige su rekle šta će da urade, ostaje da vidimo da li su jaki samo na rečima.

Edited by čekmeže
  • +1 2
Link to comment

Moj predlog: svaki igrac koji bude potpisao novi ugovor sa rogue klubom gubi pravo da igra za bilo koji klub pod okriljem nacionalnih saveza. Pa nek razmisle triput kad potpisuju.

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ovome se samo raduju trolovi i ljubitelji prebildovanih američkih gluperdi i liga koje moraju da izmišljaju obaranje rekorda svako veče da bi takmičenje bilo iole interesantno. Više od pola utakmica im se igra rekreativno i cilj im je da se to desi i u fudbalu.

  • +1 4
Link to comment
7 hours ago, Jeremija said:

 

Postoji rešenje - da klubovi ostanu u PL-u, a da više ne učestvuju u LŠ, nego u ovom takmičenju. Što će se na kraju i desiti. 

 

Tako ce i biti. Nacionalne lige ostaju netaknute, ovo je samo samar Uefi i Ligi sampiona.

 

7 hours ago, Bogotac said:

Da,ali onda nema para od tv prava za klubove izvan sestorke,sta sa njima?Kakvo ce takmicenje PL postati?Gde ti je zanimljivost i ko ce to da gleda i plati?Lige ce postojati i dalje,u kom obliku i na sts ce to liciti,ovom SL gase nacionalne lige.

 

Ne gase kao sto ni Evroliga i Djordijeve licence nisu ugasile spansku ligu. Jedino ce Liga sampiona postati nebitna.

 

4 minutes ago, Meazza said:

Moj predlog: svaki igrac koji bude potpisao novi ugovor sa rogue klubom gubi pravo da igra za bilo koji klub pod okriljem nacionalnih saveza. Pa nek razmisle triput kad potpisuju.

 

Nista od toga. Ne znam cemu ovolika drama. Ovo je jedino udarac za Ligu Sampiona, niko nece taci u nacionalna prvenstva i reprezentacije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...