Jump to content
IGNORED

Evropski superklubovi i njihova superliga


Meazza

Recommended Posts

2 minutes ago, borris_ said:

Lupetanje. Kolike ce pare izgubiti samo zbog tv prava ako to urade za ovu sezonu. Za iducu je druga prica. Ja iskreno ne bih volio.


Principi koštaju

Link to comment
 
Човјече, зар ти стварно вјерујеш у то да ће било ко изван Суперлиге захваљујући њој да напредује играчки или финансијски?
Pa ne znam, ovde se moglo procitati i da bi superligasi propali jer njih niko ne bi ni gledao jer su dosadni. Valjda bi onda navijaci Reala Arsenala i Rome presli da navijaju za te male. Verovatno i na bureku ima dosta pobornika te teorije. Ti mislis da bi se desila suprotnacstvar, da bi svi osim njih propali, a ja mislim da je fudbal prevelik sport i da nema sanse da sve ostalo propadne samo zato sto bi se top kvalitet koncentrisao u jednu ligu.
Ta liga bi generisala ozbiljan profit koji bi klubovi trosili i na kupovinu igraca.
Real biduje najskuplje igrace i sad kad su u ozbiljnoj gabuli, a zamisli sta bi radili da su im finansije u odlicnom stanju. A zamisli da ima jos 29 timova koji imaju jednaku kupovnu moc kao taj Real, pa krenu da se kolju za igrace, cene bi se uvecale nekoliko puta u odnosu na trenutne vec posle prve sezone. Partizan i Zvezda svoje najbolje klince sad prodaju za 10 miliona, a da postoji Super Liga onda bi ta cena bila npr 50-100 miliona.
  • Haha 3
Link to comment
27 minutes ago, omiljeni said:

da postoji Super Liga onda bi ta cena bila npr 50-100 miliona.

 

 

Javlja mi se..i vidim...redove vlasnika klubova koji desetinama miliona gadjaju Terzu i Vazuru za igrace koji, uz malo srece, jednom u sezoni zakorace na neki iole ozbiljan stadion van Srbije..a i tamo budu naduvani "necim". 

 

Nemoj vise da zajebavas ovaj cestiti svet..deluje mi da su se umorili :))

  • +1 1
Link to comment

Bonjek dixit:

 

Superleague already exists and it's the current Champions League. In this competition only the best participate, those who go ahead for sporting merit. The one planned by others was a closed circuit for fifteen teams. They are obsessed with winning, but they have not been able to manage their finances.
 

Link to comment
39 minutes ago, omiljeni said:

Pa ne znam, ovde se moglo procitati i da bi superligasi propali jer njih niko ne bi ni gledao jer su dosadni. Valjda bi onda navijaci Reala Arsenala i Rome presli da navijaju za te male. Verovatno i na bureku ima dosta pobornika te teorije. Ti mislis da bi se desila suprotnacstvar, da bi svi osim njih propali, a ja mislim da je fudbal prevelik sport i da nema sanse da sve ostalo propadne samo zato sto bi se top kvalitet koncentrisao u jednu ligu.
Ta liga bi generisala ozbiljan profit koji bi klubovi trosili i na kupovinu igraca.
Real biduje najskuplje igrace i sad kad su u ozbiljnoj gabuli, a zamisli sta bi radili da su im finansije u odlicnom stanju. A zamisli da ima jos 29 timova koji imaju jednaku kupovnu moc kao taj Real, pa krenu da se kolju za igrace, cene bi se uvecale nekoliko puta u odnosu na trenutne vec posle prve sezone. Partizan i Zvezda svoje najbolje klince sad prodaju za 10 miliona, a da postoji Super Liga onda bi ta cena bila npr 50-100 miliona.

 

Jel bi ti ustao u 4:00 da gledas el clasico.... duel velikih Reala i Bacelone koji se nalaze na 7. i 9. mestu u grupi i imaju skor 1-3-4 odnosno 0-2-6?

 

Uvek u toj superligi moze da se desi da fransize posalju u neki Texax ili Californiu i da na taj nacin onemoguce ljude koji su godinama uz te klubove da gledaju meceve.

 

Neverovatno da ti ni misljenje igraca Liverpoola, Man Uniteda, Man City-ja itd ne govori da je takmicenje u kojem si nagradjen zato sto si najgori G L U P O i B E S M I S L E N O.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...