Jump to content
IGNORED

Serija "Porodica" - That 90's Show


renne

Recommended Posts

3 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Svaka tebi čast ako si uspela da iskopaš suštinu ispod tri tone nabacanih gluposti koje veze ni sa čim nemaju.

 

Ako je suština "jebeš seriju kad nije bilo lustracije", mogla je to da kaže u dva-tri pasusa tops.

 

pa to je i rekla. mislim, to je meni delovalo kao sustina. sad da l' je mogla (ili je trebalo da) to uradi u dva-tri pasusa, to je vec do stila™.

 

uostalom, ne vidim zasto bi se odbacila sasvim na mestu poenta, samo zato sto je to napisala bivsa otporasica. 

Link to comment
9 minutes ago, roksi said:

 

pa to je i rekla. mislim, to je meni delovalo kao sustina. sad da l' je mogla (ili je trebalo da) to uradi u dva-tri pasusa, to je vec do stila™.

 

uostalom, ne vidim zasto bi se odbacila sasvim na mestu poenta, samo zato sto je to napisala bivsa otporasica. 

Koja je poenta? Ako neko pretenduje da napiše objektivan politički tekst i nađe za shodno da upoređuje Slobu i Hitlera, u najmanju ruku je blago reći da je to papazjanija. 

Link to comment
3 minutes ago, number_9 said:

Ako neko pretenduje da napiše objektivan politički tekst i nađe za shodno da upoređuje Slobu i Hitlera, u najmanju ruku je blago reći da je to papazjanija. 

Evo ja cu, do koske subjektivno.

A ti sad 'ajde onako, bas objektivno, moze?

10 hours ago, namenski said:

Jebes ti ovo, te ugao gledanja, te 100 ljudi - 100 ћуди, Srbija danas, ma koliko to meni nije pravo, ima u odnosu prema Milosevicu prava na samo jedan jedini pristup, onaj koji ima Nemacka, pa i ostatak sveta prema Hitleru.

Ovo, izmedju ostalog, da se izbije iz ruku moguci argumenttm onima koji bi, eventualno, da potegnu cinjenicu da ni jedan ni drugi nisu osudjeni ratni zlocinici.

Hocu reci jebe mi se da li je Adolf voleo Evu ili da li je Eva volela Adolfa toliko da je s njim i u smrt posla, kojeg kvaliteta im je bio oralni, analni sex ili cunillingus, da li je Adolf nezno voleo svog psa Blondija, jer covek koji voli zivotinje ipak ne moze biti bas skroz :puke:

Radilo se i radi se o zlocincu, manipulatoru, diktatoru, skotu svesnom svojih postupaka, s tim sto je, bozemeprosti, cak i 1 Adolf na kraju pokazao vise dostojanstva i svesti o svojoj krivici i odgovornosti od jedne mrcine kakva je bio Milosevic.

I, da ne bude zabune, svako, ma i najmanje pokazivanje, poukusaj ukazivanja na njihovu ljudsku stranu je iskakanje, je ekstremizam koji treba da bude zakonom zabranjen i kaznjiv.

Bas kao i politicko sledbenistvo i podrska.

 

A ako neko bas hoce i time da se bavi, eno mu psihijatrije, eno mu Froma, Frojda, Rajha...

 

Link to comment

tesko i glupo sranje od teksta. sta nije ovde natrpano..

od milosevica do navaljnog, denga ali jedno zaboravi. od hapsenja do vucica neko je vladao srbijom 12 dugih godina a i onaj debeli seronja iz herceg novog je trebao da ode i u podgoricu pa da kaze necu da vam pevam jer padaju bombe na dubrovnik.

o milosevicima ne treba trositi reci. monstrumi koji su na koncu jeftino prosli. i ovi iz spsa i jula su jeftino prosli ali za to su krive tadasnje nove vlasti.

previse kompromisa i kurta murta sistem.

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

tesko i glupo sranje od teksta. sta nije ovde natrpano..

od milosevica do navaljnog, denga ali jedno zaboravi. od hapsenja do vucica neko je vladao srbijom 12 dugih godina a i onaj debeli seronja iz herceg novog je trebao da ode i u podgoricu pa da kaze necu da vam pevam jer padaju bombe na dubrovnik.

o milosevicima ne treba trositi reci. monstrumi koji su na koncu jeftino prosli. i ovi iz spsa i jula su jeftino prosli ali za to su krive tadasnje nove vlasti.

previse kompromisa i kurta murta sistem.

 

onda nek se trose reci na bitno™, ono, da l je kasting ili kostimgrafija dobro odradjena - i tako to. ostalo ocigledno vise nije ni bitno. sto jeste tragicna cinjenica.

 

  • +1 4
Link to comment
4 minutes ago, roksi said:

 

onda nek se trose reci na bitno™, ono, da l je kasting ili kostimgrafija dobro odradjena - i tako to. ostalo ocigledno vise nije ni bitno. sto jeste tragicna cinjenica.

 

stavljeno je sve i svasta. 

iskreno ne znam ni sta je poenta teksta. od serije se krenulo pa do vucica, vakcina, putina i denga a neki krivci za danasnje stanje se nikako ne spominju. 

meni je gadno a gledao sam 

 povrsno jednu epizodu  da je milosevic predstavljen onako dosta pozitivno. 

cini mi se da polemises sa danasnjom vladajucim srbijom

 

Link to comment

Uspeo sam da navatam trecu epizodu na netu. U poredjenju sa ravnim gorama, nemanjama, i aleksandrima, ovo je macak u cizmama. Dovoljan naravno da nanovo probudi moj gnev, bes i svaku mogucu kletvu koja postoji na svetu usmerenu na dvojac MM, jebo ih Stambolic Krecarski koji ih dovede na tron serbski. Uf. Gamad usljiva. Sto ne bejahu obesena na terezijama 6oga...

 

Nego, imal linkova za ostale epizode za nas uboge preko bare?

 

A onaj Vuk/Legija, on je kao glumac? Lelemajko...

  • +1 1
Link to comment

Идентификујем се са самом Јаном, јер мислим да је њен унутрашњи мотив пркос тежњама америчке администрације да нас национално понизи у датом моменту. Зато мислим да она прелази преко Мириних увреда и своје ожиљке из прошлости не набија Слоби на нос. Свакако не зато што полтронише Милошевићима, јер није тај полтронски тип личности. Полтрони из СПС-а одлазе чим им Мира каже две ружне речи, а Јана (Ана) остаје. Још ако знамо да се у тој кући лако може погинути тих вечери.... Она је ту да брани и чува народни понос, а не Слобу и Миру. Она не спада ни у ону шачицу пензионера што једини воле Слобу у датом моменту и који певају пропагандне песме напољу. Не ради то ни из лудости, ни из политичке, ни из личне привржености. Ради то вероватно због осећаја поноса што пркоси Американцу и што показује лојалност земљи. 

  • Wub 1
Link to comment
11 hours ago, msv said:

ČJ nastavlja:

Mira Marković je bila Ledi Magbet a ne neka luda baba koja cvili i valja se po krevetu.

 

Pa upravo ovo. Je l moguće da režiser nije konsultovao makar tog Čedu koji je bio tamo, nego napravio Miru koja pada u nesvesti i traži šećera i vode. Pobogu zna se ko je nosio pantalone u toj kući.

 

Ovo sa klinkom novinarkom INFORMATIVNOG programa koja se ponaša kao da je 7. razred osnovne škole, neinformisana i sva uplašena, trepće onim okicama i to je to od njenog lika, ne znam šta reći majke mi. Gledam ovo iz čistog mazohizma.  

 

 

Ovu seriju može izvući jedino neki alternativni kraj, tipa Once Upon A Time in Hollywood. Tu bi im oprostio sve greške i dosadašnji mulj. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...