Jump to content
IGNORED

Miroslav Aleksić - silovanja i seksualni napadi


Frank Pembleton

Recommended Posts

2 minutes ago, slepa živana said:

bio je skoro dokumentarac na aldžaziri sa svedočenjima žrtava

Hvala u svakom slucaju - mislim da nemam zivaca to ni da gledam... 

Link to comment
5 minutes ago, iDemo said:

Hvala u svakom slucaju - mislim da nemam zivaca to ni da gledam... 

jeste mučno. to su sad odrasli ljudi, i to ovih nekoliko koji su hteli da govore, i lepo se vidi kako su najebali u životu.

  • +1 1
Link to comment

Potseti me neki lik na tw na onaj film sa Moniko Beluci - Irréversible  - kaze ona je isla kod psihologa i posle snimanja ne znam ni ja 15+ 25 min scene silovanja... 

Ja sam to gledao al' mi je mnogo jaci utisak ostavila scena kad je njen muz pronasao tog tipa i otpresovao ga o betonski pod aparatom za gasenje pozara... 

Link to comment

BLIC

Danijela Štajnfeld: Dala sam audio snimak priznanja mog silovatelja pre tri meseca javnom tužiocu i policiji. Dala sam iskaz i od njih ništa više nisam čula. Sada je na policiji i tužilaštvu. Njih molim vas pitajte, i zbog mene i zbog svih vas!

 

 

Edited by klimt
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, klimt said:

BLIC

Danijela Štajnfeld: Dala sam audio snimak priznanja mog silovatelja pre tri meseca javnom tužiocu i policiji. Dala sam iskaz i od njih ništa više nisam čula. Sada je na policiji i tužilaštvu. Njih molim vas pitajte, i zbog mene i zbog svih vas!

 

Voleo bih da mislim da ima bolji razlog za ovo nego da kažem samo "jebeni govnari". Ali nekako sumnjam.

Link to comment

nisam znala da je isla u tuzbu, mislila sam da je samo pokrenula pricu i digla svest u javnosti

jbt, ima materijalne dokaze o silovanju i nista? mora da je neko mnogo jak

sad treba iskoristiti hajp i nametnuti pritisak javnosti da se to procesuira

Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

nisam znala da je isla u tuzbu, mislila sam da je samo pokrenula pricu i digla svest u javnosti

jbt, ima materijalne dokaze o silovanju i nista? mora da je neko mnogo jak

sad treba iskoristiti hajp i nametnuti pritisak javnosti da se to procesuira

 

I ja sam mislio da je samo pustila priču. Drago mi je da je više od toga.

Link to comment

Kad pogledam koliko sve ljudi ima razloga da urla od besa, nemoci, bede..zlostavljani, osiromaseni, silovani, bespomocni pred nezainteresovanim drzavnim aparatom, pred ljudima koje placaju da ih cuvaju i zastite....Ne mogu a da ne pomislim da mi nije toliko lose, sve me je to mahom zaobislo. 

 

I opet mi nije jasno zasto se toliko malo svi bunimo protiv svega sto nas okruzuje.

 

Ovo je verovatno najgori i najpotresniji topic na forumu, umorim se citajuci i prosto mi je gadno da udjem ovde.

  • +1 7
Link to comment

Ja sam pitao poznanika novinara još pre ovoga sa Aleksićem što se Štajnfeld "ućutala", on mi rekao :
"Ja koliko znam ona je predala nešto, e da li su joj advokati/tužilaštvo rekli da ne izjavljuje ništa dalje. Spominje se jedno ime ko je taj čovek. "
I ne reče mi ko je...


.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...