Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

9 minutes ago, pt 2.0 said:

@Friend ali to se kod nas po medijima već rutinski radi... mada, ti verovatno misliš na zloupotrebu baš na ovu temu...?

 

Kod nas je odavno pocelo, mi smo faza 1 eksperimenta :)

 

Mislim na generalno i na covecanskom nivou. Ova konkretna tema (zlostavljanje) je zgodna za trening javnosti zbog dve stvari: cesto nema konkretnih dokaza, a postoji jak emotivni naboj i gadjenje. Time se javnost navikava na autoritet medija i sprema za neka buduca cerecenja u sasvim drugim sferama.

  • +1 6
Link to comment
3 minutes ago, Milošica said:

Šta to?

Bakoč bio zaljubljen u Vladicu (valjda su bili i u nekoj vezi), onda je zatekao u krevetu sa Lečićem pa joj malo zapalio stan.

Usual stuff.

  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

Bakoč bio zaljubljen u Vladicu (valjda su bili i u nekoj vezi), onda je zatekao u krevetu sa Lečićem pa joj malo zapalio stan.

Usual stuff.


Osamdesete? 

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment
Bakoč bio zaljubljen u Vladicu (valjda su bili i u nekoj vezi), onda je zatekao u krevetu sa Lečićem pa joj malo zapalio stan.
Usual stuff.
Bakoč i ona su delili još neke stvari.
A on je palio sobe i onako, bez nekog vidljivog razloga...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

a zar nije išla priča da je miki manojlović smradtm slomio srce vladici (vreme snimanja samo jednom se ljubi) i onda leka ispo super mega giga car i tešio vladicu :D

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

primecujem jednu uzdrzanost na drustvenim mrezama, jer nije u pitanju arkanovac manijak nego opozicionar smeker. grozan je homo sapiens

kako ko

 

 

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, Tsai said:

primecujem jednu uzdrzanost na drustvenim mrezama, jer nije u pitanju arkanovac manijak nego opozicionar smeker. grozan je homo sapiens

 

Kakva crna uzdržanost, na tviteru onog advokata niko više i ne pominje, kao da se u pepeo pretvorio... ups!

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Bakoč i ona su delili još neke stvari.
A on je palio sobe i onako, bez nekog vidljivog razloga...

E, to već nemam pojma. Bila sam ja u oš kad se to dešavalo... to je otprilike jedan od tri i po trača koje znam.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

Ali, kad ti jedan Branislav Lecic kaze znas ti ko sam ja. Branislav fucking Lecic.:laugh:

 

kao da narcis moze objektivno da izracuna da li je neko moodo ili ne. posebno jer verujem da su gomile zena radile na tom njegovom egu i uticale na to da on zaista pomisli da je nemoguce da bude odbijen, jer ko je ona da ga odbije kada su mnoge druge pristale.

Edited by Nikodije
Link to comment
27 minutes ago, harper said:

Ali, kad ti jedan Branislav Lecic kaze znas ti ko sam ja. Branislav fucking Lecic.:laugh:

Trudim se da iz sebe iscedim objektivnost.

Moguće mi je iz one šlajfne teksta da je govorio u smislu “imaš li uopšte pojma kakav sam ja čovek”

(i to je samozadovoljno proseravanje, naravno, ali ne na keca gnusno kao “znaš ti ko sam ja”)

 

 

edit. Mislim da ću se vratiti organizovanom kriminalu. Ono su gospoda u odnosu na ove teme. :sad:

Edited by pt 2.0
  • +1 2
Link to comment
  • Redoran changed the title to Branislav Lečić - silovanja
  • Redoran locked, unlocked and pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...