Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Uprkos tome što je moje mišljenje potpuno irelevantno (što je i prirodno), svejedno ću ga iscediti iz tastature:

 

Nolo je, rekao bih, u proteklih godinu, godinu i po, doveo svoju karijeru u stadijum da su mu važni samo glavni ciljevi-broj nedelja kao broj 1 (čekirano), slemovi (dajbožedabude) i Olimpijske igre (će vidimo). Sve ostalo, uključujući i mastersre, H2H sa Rafom i Rođom, kao da je (pod)svesno izgurano u drugi plan. Čini mi se da bi kroz te naočare trebalo posmatrati i mečeve poput ovoga.

 

 Bez namere, naravno, da se potcenjuje današnje Rafino vrhunsko izdanje, rekao bih da je Nolo mislima već uveliko na mestu svojih najbolnijih trauma, usred XVI arondismana, okružen Bulonjskom šumom. Jeste da će i tamo morati, najverovatnije, da se šiba sa istim protivnikom, ali je poenta ovog ne odveć efektnog kontempliranja nešto drugo- čini mi se da je Nolo čvrsto poređao prioritete (što je Rafa uradio dosta ranije) i da će, ako ostane u ovu pamet, ta strategija nastaviti da daje opipljive rezultate, što će nam svima omogućiti da učestvujemo u radost :)

  • +1 2
Link to comment
Sa kim li je razgovarao na klupi dok je žmurio...
Je l vidis sa kim?
Malo njih dvojica porazgovaraju i sve legne [emoji41]


Pao Rafa, to se i cekalo. Ajmo sad!
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...