Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Duda kao i uvek u centar mete:

 

Sutra nek pobedi

 

1 hour ago, duda said:

pa šta bude.

 

:fantom:

  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, duda said:

Pošto sam ja u pizdićima, sinoć tek počeo meč, nestade struje , a kad nestane struje, nestane i mreže, dakle odsečeni od sveta totalno.

Struja došla tek jutros (nekakva havarija na visokom naponu) te  sam tek jutros i saznala za rezultat.

Nole ima zagarantovano srebro, nadam se da će ga to donekle rasteretiti.

Jer, on sutra sebi može da bude veći protivnik od Španca.

Ne mogu da zaboravim ono finale US opena sa medom, jeste meda sjajno igrao, ali Novaku apsolutno nisu radile noge, kasnio je na svaku loptu, a to je najbolji znak blokade u kojoj je bio 

Nadam se samo da sutra to neće biti slučaj, samo da bude rasteećen, pa šta bude.

 

Neuporedivo, nema veze sa opterećenjem/rasterećenjem.

 

Ja mislim da je NĐ, sada, uspeo da natempira formu (za razliku od 2021, kada nije znao gde bije (jebalo ga druženje po olimpijskom selu i one fotke: NĐ pravi špagu, NĐ ovo, NĐ ono.

 

Ne sporim da to (tempiranje forme) neće biti dovoljno da pobedi Alkaraza, samo kucam da se mnogo bolje, sad, pripremio.

Edited by stray cat
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, stray cat said:

 

Ja mislim da je NĐ, sada, uspeo da natempira formu (za razliku od 2021, kada nije znao gde bije (jebalo ga druženje po olimpijskom selu i one fotke: NĐ pravi špagu, NĐ ovo, NĐ ono.

 

Ne sporim da to (tempiranje forme) neće biti dovoljno da pobedi Alkaraza, samo kucam da se mnogo bolje, sad, pripremio.

 

Nole u medjuvremenu:

 

11 hours ago, Lancia said:

 

 

Link to comment
6 hours ago, stray cat said:

 

Neuporedivo, nema veze sa opterećenjem/rasterećenjem.

Kako bre nema veze ?

Ja nisam govorila o formi već o pritisku, zato sam i spomenula onaj US open, gde je bila šansa da se obore raznorazni rekordi.

 

Pa sam Novak je posle pričao o tom pritisku i o tome kako mu nisu radile noge. To apsolutno nije imalo veze sa tempiranjem forme.

 

I sad ima pritisak, jedino što je ostalo da se osvoji, malo li je. 

Ja se samo nadam da će se ovaj put bolje izboriti sa tim. Dovoljan mu je i Alkaraz kao protivnik  :dry:

 

 

  • +1 3
Link to comment
Quote

Adesso il prossimo ostacolo si chiama Carlos Alcaraz. Ti consideri favorito? 

No, assolutamente. Giocare contro Carlos in questo momento è probabilmente la sfida più grande che si possa affrontare nel circuito, oggi. Inoltre, su questo campo, lui ha già vinto il Roland Garros meno di due mesi fa. Su questo campo ci siamo affrontati solo una volta, l’anno scorso, in semifinale al Roland Garros. Alcune settimane fa ho perso contro di lui a Wimbledon, in finale, quindi no, non mi considero il favorito.

 

Sljedeća prepreka se zove Carlos Alcaraz.  Smatrate li se favoritom? 
 "Apsolutno ne.  Igrati protiv Carlosa trenutno je vjerojatno najveći izazov s kojim se danas možete suočiti na terenu. Štoviše, na ovom je terenu već osvojio Roland Garros prije nepuna dva mjeseca.  Samo smo se jednom sučelili na ovom terenu, prošle godine, u polufinalu Roland Garrosa.  Prije nekoliko tjedana izgubio sam od njega u Wimbledonu, u finalu, tako da ne, ne smatram se favoritom.”

 

Quote

Quali saranno le difficoltà maggiori? 
Siamo su una superficie diversa, sento che questa settimana mi sto muovendo molto meglio rispetto a Wimbledon. Mi sento anche meglio, a dire il vero. Posso solo augurarmi che domenica, scendendo in campo, possa avere l’opportunità di mostrare il mio tennis migliore. Per certi versi, in questa finale, non ho nulla da perdere perché la medaglia è già assicurata. Tuttavia, vorrei andare a prenderla…” 

Što će biti najveće poteškoće? 
“Na drugoj podlozi smo, osjećam da se ovaj tjedan krećem puno bolje nego u Wimbledonu.  I ja se bolje osjećam, da budem iskren.  Mogu se samo nadati da ću u nedjelju, kada izađem na teren, imati priliku pokazati svoj najbolji tenis.  Na neki način u ovom finalu nemam što izgubiti jer je medalja već osigurana.  Međutim, volio bih otići i uzeti je..." 

 

Delovi sa kzs nakon meca protiv Muzetija.

Karlosa proglasava favoritom (nadam se da se ne folira) i tako prebacuje pritisak na njega. Sa druge strane se nada da ce danas imati priliku da pokaze svoj najbolji tenis. Karlos mu na W to nije dozvoli, Novak zna cime ga je poremetio, i sad ce verovatno biti spreman da odgovori ako komarac u medjuvremenu ne smisli nesto novo posto je doputovao u Pariz da mu pomogne u finalu :wicked:

 

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment

Moj metereolog sa licinog mesta, rodjaka iz Pariza, javlja trenutno 23C, nema vetra, nema vlage, a ni direktnog sunca. 

Dragi moji sektasi, sve se namestilo, dakle piramide ferceraju, jos kad bi mogle da ubrzaju vreme, ko ce docekati 2 sata :D

Ja se sinoc vratila kuci da ne bih opet gledala mec u TV sali sa 50 Italijana :ph34r:

Edited by Serena
  • Haha 2
Link to comment
32 minutes ago, Hele said:

Brateee ako je trenutno 23 stepena, do 2 sata ce bas da upece 🥵

Nece, nije to rerna pa da greje do 275C. 

  • Haha 2
Link to comment

Ja ne znam kako cu podneti eventualni poraz od ovog malog elokventnog spanjolca (izvini lancia), ali decko je iz Mursije :covid19:

Link to comment

Razmisljam o Stefanu i Tari, koliko mora da su ponosni na oca :wub:

Setim se sebe, bila sam kao Tara kada me je otac provozao u John Deere a u to vreme postojali samo fergusoni i belorusi. Ljudi moji, koliko sam ja bila ponosna na njega :heart: a bio je samo najbolji traktorista u VU pa su mu zbog toga poverili ljutu masinu na upravljanje kakvu do tad niko nije imao. 

Edited by Serena
  • +1 1
  • Wub 4
Link to comment
13 minutes ago, Lancia said:

Ako idemo prirodno da zatvorimo krugove a Ebden je ve osvojio zlato, onda, jbg :kralj:  

GTgCnEfXoAAT08W?format=jpg&name=900x900

Mislis ono ne ide srebro uz zlato? :rolleyes:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...