Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

On 29. 7. 2024. at 19:27, Ras said:

Odgledao sam meč na miru popodne i Nadal je samo bleda senka nekadašnjeg igrača. Uglavnom ga je bilo tužno i gledati.

Nikakvoj euforiji zbog ove Novakove pobede mesta nema.Jedan od ključnih problema i dalje je servis, a nema ga čitave ove godine. Procenat ubačenih prvih je jako nizak, a bez servisa se turniri ne osvajaju.

 

Nole je danas na treningu radio samo na servisu.

Vest na nova.rs.

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
49 minutes ago, x500 said:

Nole je danas na treningu radio samo na servisu.

Vest na nova.rs.

Ne goji se prase pred bozic, samo bozpomozi cuda da se dese, vasiono pomagaj kako znas i umes 

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
1 hour ago, x500 said:

Nole je danas na treningu radio samo na servisu.

Vest na nova.rs.

 

U oba finala W koja je izgubio od Alkaraza bio je nadserviran.

 

Ovde je na servisu bio mnogo bolji u poslednja dva meča, valjda bude koncentrisan i sutra.

Raduje takođe što je i ritern bio dobar.

  • +1 6
Link to comment

U muškom dublu Australijancima zlato (u tri TB)! Dve preostale medalje američkim dublovima.

 

U singlu bih više voleo da Muzeti osvoji bronzu od onog metiljavog FAA.

Link to comment
1 minute ago, Ras said:

U singlu bih više voleo da Muzeti osvoji bronzu od onog metiljavog FAA.

Svim srcem za Muzetija :thumbsup:

  • +1 1
Link to comment

Ako je verovati Il meteu, sutra u Parizu u 14h nece biti kise, duvace slab vetricak, oblaci ce zakloniti sunce, a temperatura ce biti oko divnih 23C. 

  • +1 1
  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Kamenko Serena Katic za PPP:

7 minutes ago, Serena said:

Ako je verovati Il meteu, sutra u Parizu u 14h nece biti kise, duvace slab vetricak, oblaci ce zakloniti sunce, a temperatura ce biti oko divnih 23C. 

 

  • Haha 1
Link to comment

Jos samo da Novak ne ustane na levu nogu i da mu se trepavica ne zavrne kad bude stavljao sociva :lolol:

Link to comment

Pošto sam ja u pizdićima, sinoć tek počeo meč, nestade struje , a kad nestane struje, nestane i mreže, dakle odsečeni od sveta totalno.

Struja došla tek jutros (nekakva havarija na visokom naponu) te  sam tek jutros i saznala za rezultat.

Nole ima zagarantovano srebro, nadam se da će ga to donekle rasteretiti.

Jer, on sutra sebi može da bude veći protivnik od Španca.

Ne mogu da zaboravim ono finale US opena sa medom, jeste meda sjajno igrao, ali Novaku apsolutno nisu radile noge, kasnio je na svaku loptu, a to je najbolji znak blokade u kojoj je bio 

Nadam se samo da sutra to neće biti slučaj, samo da bude rasteećen, pa šta bude.

  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...