Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Sudija isto na nekim preparatima, mrzi je da digne dupe. U stvari je zaboravila trag loptice, mršupi...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

vreme je za penziju :happy:

- jbt igrao je kući, na 10 min pešaka od stana u kojem živi, na terenu na kojem trenira 15 godina i uspeo je da izgubi od nekog anonimusa kojem je ovo 5 pobeda u životu na šljaci :lolol:

Link to comment

Đoković je odigrao kompletno skandalozan meč. Ovo nije ni za čelendžere igra. Davno su prošla vremena kada bi se igrač tipa ovog pacovčića uplašili samog imena svog protivnika i još u svlačionici predali meč.

Ne znam šta je Novak zamislio za sezonu šljake, ali pauza od 2 meseca ništa dobro mu nije donela. Ok, bio je povređen, ali rekla bih da nema posledice.

Link to comment

Povreda donosi i neke posledice, sigurno nije trenirao mesec dana a i drugi mesec više (se) spremao (za) SO i kulirao (tempira formu za jun-jul možda)

Eto još jedan faktor u borbi za 19-i GS, ovi matorci koji sanjaju da pobede najboljeg mislite da ih je malo? Razni Nišikoriji, Čilići, Monfisi jesu "pročitani" ali vrebaju svaku priliku iza ćoška... posebno u Parizu, Londonu, Tokiju



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...