Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Troicki mu je trener. Bio je sa njim i letos na onom  turniru gde je isto došao do polufinala. Gštad možda???

Edited by Arkadija
  • +1 1
Link to comment

Izgubi Hamad, Tri TB-a su odigrali. Korda je ovo dobio na veće iskustvo, jer bolji danas nije bio. Hamad malo da poradi na mentalnoj stabilnosti, jer razbijanje rekete u tb-u, a već imaš opomenu zbog lansiranja loptice u skupljača, nije baš najmudriji potez.

  • +1 2
Link to comment

E bas mi zao, raspade se psihicki na kraju, a bio je bolji sve vreme. 

Imao je i problema sa tim butnim misicem na kraju, mozda se i zbog toga unervozio. 

Vatren je i borben, a to je veoma vazno. Naucice vremenom da bolje kanalise  negativnu energiju. 

Link to comment
3 hours ago, Milošica said:

Međedović i Medvedev, kakvo rivalstvo u najavi.

Jel cuo neko jutros u prenosu na SK nakon Medvedov /Humbert meča da je komentator u live prenosu u toku simultanog prevoda Medine izjave odvalio Danil je Meda :D

 

ili sam ja utripovala ? :lolol:

Link to comment

idem danas da gledam.  prvi put za 17 godina koliko sam u pekingu. kupise mi karete ekipa sa basketa i ne interesuje ih sto sam sinoc zaginuo na koncertu i after partiju. 

  • +1 3
Link to comment
18 hours ago, Arkadija said:

Izgubi Hamad, Tri TB-a su odigrali. Korda je ovo dobio na veće iskustvo, jer bolji danas nije bio. Hamad malo da poradi na mentalnoj stabilnosti, jer razbijanje rekete u tb-u, a već imaš opomenu zbog lansiranja loptice u skupljača, nije baš najmudriji potez.

 

kad znamo ko mu je patron, nije ni cudu :D

 

Link to comment
4 hours ago, banecare1 said:

idem danas da gledam.  prvi put za 17 godina koliko sam u pekingu. kupise mi karete ekipa sa basketa i ne interesuje ih sto sam sinoc zaginuo na koncertu i after partiju

Nadam se da posle nisi grlio korpu ko Siner :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

zakacio  sabalenku treci set i slucajno ove momke u paru

 

IMG20231003154322.jpg

 

mislio sam da je kachanov tatarin i cudno mi bi sto se krstio na kraju. rece mi drug jermen da ne lupetam gluposti i da je karen njihov.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...