Jump to content

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

I stize Wu do prve ATP titule, u svom prvom finalu, u Americi protiv domaceg igraca, protiv Iznera koji je u ovom mecu ispalio 44 asa. 

Odlucujuci poen je Kinez osvojio dobrim riternom na strasan servis sljivotresa :ziga:

 

 

Edited by Serena
Link to comment

Imao je on jednu garavih ociju sa balkanskim genima, pa se nije dobro zavrsilo. 

Cula sam za pricu da su Banjalucanke vitke i visoke i da ih ima duplo vise nego momaka. Imala sam priliku pre 5 godina da se uverim u to. Bilo leto, izasli uvece u centar da prosetamo, kad su one nagrnule :ohmy: osecala sam se kao patuljak, a spadam medju vislje osobe zenskog pola :lolol:

Edited by Serena
Link to comment

Nemam pojma, moguce je. 

U Buenos Airesu Djere dobio Fonjinija i sutra igra protiv Alkaraza. 

Spancu ce to biti prvi mec posle duze pauze zbog povrede, bas me zanima kako ce da izgleda povratak. 

 

  • +1 1
Link to comment
Zar nije na ovim prostorima nesto jos zesci odnos zena i muskaraca a ne samo 2:1?
Lovačke priče, odnos žena i muškaraca i kod nas i u Bosni (i pored rata) je negde 50.7 prema 49.3 posto u korist žena. Zanemarljiva razlika
  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Naopako, koje sam ja brojke do sad slusao od kojekakvih ljudi, fazon toliko zena a nisi se ozenio, blabla:D

Ti ko Rafa, prvo karijera, pa...

  • Haha 2
Link to comment

Na sta lici Bencicka u mecu protiv Azarenke :blink: kao penzionerka protiv tinejdzerke :lolol: da ne znam ko je koja rekla bih da je Belinda starija 10 godina i da ima sina, a

Azarenka u ovim spilhoznicama i sa pletenicama kao klinka. 

Dobila je prvi set 6 1, u drugom vodi 4 1.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...