Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

23 minutes ago, Serena said:

Greta :lolol:

Cressy igra servis & volej igru, na brzoj podlozi i na travi ce biti jako nezgodan protivnik. 

Danas je imao 15 asova, a kad ubaci prvi servis poen je bio njegov u 93% slucajeva (53 od 57). Ni jednu BL nije priustio Runeu. 

Defanziva mu je losa, ako se krene u razmenu gubi poen gotovo sigurno. Ne cudi obzirom na njegovu visinu, kretanje mu nije jaca strana. 

Kod riterna cesto igra chip-and-charge. 

Rune, kao i obicno, nervozan i histerican, neki to pripisuju njegovim godinama, a meni se cini da ce takav ostati za navek. Nekako mi je bas antipatican, a i mama mu. 

lepo ga imenovah

  • +1 1
Link to comment
On 10.2.2023. at 18:54, Serena said:

U Lincu igraju Dona i Marija Sakari, prenosi n sport. Dona u plisiranoj roza suknjici i plavoj majicici, plava slatka  devojcica, a bilderka :ohmy::blink: igra u grudnjaku. 

image.thumb.png.95f513b34a6a75ccb26b48ae4de9f3b8.png

Bese Cornet kaznjena jer je na terenu skinula majicu, koju je bila naopako obukla, pa se na tren video grudnjak, a ova ce ceo turnir da odigra u njemu :lolol: pri tom joj uopste nije potreban :rolleyes: na njenom telu vise lici na zensku siledzijku nego na grudnjak :lolol:

A nikome ne smeta kada atletičarke izađu na stazu u još oskudnijim odevnim predmetima????

  • +1 2
Link to comment

Mene najvise brinu one sto u pesak skoce u minijaturnim gacicama :lolol:

Ne znam da li je propisima utvrdjeno kako treba da se obuku, ali setih se protesta Norveskih odbojkasica koje nisu htele da igraju u bikiniju ali im je zapreceno novcanom kaznom i morale su. 

 

  • Tužno 1
Link to comment

U Abu Dabiju Bencic i Samsonova igraju finale, mec pocinje u 2. 

Udaraju snazno obe sa osnovne linije, s tim sto Ljudmila ima vise strpljenja i bolje gradi poene. Belinda je 3x izgubila od nje, dve titule (Berlin i Fed kup) joj je uzela Sibirka (odrasla u Italiji). Sva tri meca su idigrale u 2021, u medjuvremenu su obe napredovale obe. Ne znam sta kazu kladionica ali ja tipujem na plavusu :thumbsup:

Link to comment

Samsonova prvi set dobila glatko, u drugom se Belinda razgoropadila i stigla do 5 2, pomislila to je to ali ne lezi vraze Ljudmila izima 3 gema za redom i na servis Bencicke ima 3 BP koja ova spasava dobrim servisom. Stizu do TB u kom Belinda spasava 3 MP i na kraju ni sama ne zna kako uzima set. Sad se igra treci, a ja moram van. 

Link to comment
7 hours ago, Lancia said:

Jbt, nece valjda da krenu da igraju tenis ko badmington i ping pong :ph34r:

Boga mi Wu igra ko veliki. 

Kakvi poeni protiv Iznera. 

Prvi put ga gledam, izgleda zastasujuce. 

Kakav bekend ima :ohmy:skoro bez zamaha, nekim trzajem ga ispali, samo fijukne loptica. 

Evo ga uze set Izneru. Spasio je mec loptu na svoj servis.

Link to comment
3 minutes ago, Serena said:

Boga mi Wu igra ko veliki. 

Kakvi poeni protiv Iznera. 

Prvi put ga gledam, izgleda zastasujuce. 

Kakav bekend ima :ohmy:skoro bez zamaha, nekim trzajem ga ispali, samo fijukne loptica. 

Evo ga uze set Izneru. Spasio je mec loptu na svoj servis.

Bas sad videh ovo, daleko mu lepa kuca :D

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...