Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

22 minutes ago, Arkadija said:

Zato kažem, limitiran.

 

Ma super-limitiran, mislim da o tome (samo na ovom forumu) pišem već godinama, ali za trud mu se stvarno ništa ne može zameriti. I pored ograničenja može imati solidnu karijeru (kao npr. Lajović), ali više od toga teško...

Edited by Jeremija
Link to comment

Dobro, "pričate o Fogniniju" kao da je Izner na šljaci... ima i on svoje zasluge zašto je 15. nosioc (tek) u 33 godini a Kecmanu kad pođe uzbrdo to se ne zaustavlja lako

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, mlatko said:

Medo pozitivan

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk
 

 

1 hour ago, Jumanji said:

A juce trenirao sa Rafom.

 

1 hour ago, Arkadija said:

Jel će smeti da odstrane Rafu sa turnira, ili to pravilo ne važi za kralja šljake?

 

"Actually Danil spent a while chatting with Djokovic yesterday as well. There are some pictures of it. I think both Rafa and Novak are in danger." 😁

Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

Novak je to preležao. :cool:

Prije devet mjeseci.

Tako je i Verratti prelezao prije 2 mjeseca pa je opet bio pozitivan prije deset dana. Nije jedini.

Link to comment

Izgleda kao da ga je Dule konačno "pročitao" ali nikako da uspe da ga stavi na njegovo mesto iza servis linije. Englez igra agresivno i aktivno ali kako pogađa sve što ume i nume... a vremena sve manje

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Moralo je to mnogo ranije, imao ga je skoro u 7. gejmu pa u 11. ali beži englez sa lop(a)te ko lud od blentavog. Sad se sve vraća na početak, nije Dule u nekoj prednosti posle takvog seta i TB ali ako uspostavi dominaciju može da pobedi jer... idi u dupe, brejknut odma

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk



Link to comment
1 hour ago, borris_ said:

Prije devet mjeseci.

Tako je i Verratti prelezao prije 2 mjeseca pa je opet bio pozitivan prije deset dana. Nije jedini.

 

Kad mentol antivakserski nije iskoristio priliku da se bocne tokom pauze u bg, mogo je da bira sa svedskog stola. Joj, kolko ne iznervira nekad svojim budalesanjem :isuse:

Link to comment
  • Redoran changed the title to Tenis - opšta tema za sve sezone

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...