Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

Ovo sa AO sada već evoluira u ozbiljan cirkus i skandal u najavi. Novak pa Novak, a kako stvari stoje imaće daleko ozbiljnije probleme da rešavaju od njegovog učešća.

Link to comment

Ako mu popuste i naprave izuzetak, jadnici su samo takvi. 

 

On tera kurac ne znam kome, valjda sebi i svojim čakrama, a šta sa svojih desetina miliona navijača koji čekaju info da li će njihov čovek da se broi za rekordnu 21 titulu? Koga boli penis za njih/nas, on mora da ide jako i do samog kraja... Epski Smarač.

  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

Ako mu popuste i naprave izuzetak, jadnici su samo takvi. 

 

On tera kurac ne znam kome, valjda sebi i svojim čakrama, a šta sa svojih desetina miliona navijača koji čekaju info da li će njihov čovek da se broi za rekordnu 21 titulu? Koga boli penis za njih/nas, on mora da ide jako i do samog kraja... Epski Smarač.

 

Pa evo..prosli su praznici..neka malo pociste kuce, stanove..mozda okrece neki pozuteo zid u gajbi, istresu tepih, prosetaju sa decom, izvedu supruznike..rade bilo sta nesto sa svojim jebenim vremenom i svojim jebenim zivotima..na primer.

 

Mislim..reci da se zajebavas, svega ti ?

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

Pa evo..prosli su praznici..neka malo pociste kuce, stanove..mozda okrece neki pozuteo zid u gajbi, istresu tepih, prosetaju sa decom, izvedu supruznike..rade bilo sta nesto sa svojim jebenim vremenom i svojim jebenim zivotima..na primer.

 

Mislim..reci da se zajebavas, svega ti ?

 

Naravno da se ne zajebavam, imaš ljdue koji ga prate do fanatizma po celom svetu, celu karijeru se userava da ga ljudi zavole, svi znamo koliko je to bitno, on sam kaže koliko su bitni navijači i koliko mu je lakše da igra u tim uslovima, al eto nema problem da ih sve zajedno vuče za nos mesecima sa celim teniskim svetom hoće li gospodin igrati ili neće.

 

 

Link to comment

Ma na kraju krajeva me zabole dal ce igrari ili ne

 

Vise me boli to sto je antinaucna antivakserska kretencina koja u toku najvece medicinske krize za nasih zivota palamudi i sernja oko najociglednije moguce stvari.

Link to comment

Sreca pa na ovoj temi komentarisemo samo tenis sa sportskog aspekta, rezultati sa turnira i tako to a za sve ostalo ima jos jedna tema samo o njemu i jedna gde je cetnik sa reketom...

Zato, ako bude igrao - lec gou Nouvek! Ako ne, vamos svi osim Rafe i Medvedeva, i naravno Zvereva jer je vuna.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...