Jump to content
IGNORED

Tenis - opšta tema za sve sezone


Jumanji

Recommended Posts

2 minutes ago, Lancia said:

Da se ne lazemo, to jeste istina, koliko god nastrano zvuci.

što je opet nesportski, to što tebi žena nije dala već je zobala sjemenje i grickala korijenje ne znači da drugi lola nije zaslužio čestitke za pobjedu. Pobjedio jer je bio bolji taj dan, koga boli kurac što si ti Nolo bio depresivan. To je definicija lošeg sportsmanshipa. "Nije do tebe, do mene je, majke mi". Traženje izgovora je nešto najlejm što sportista može da uradi. Pogotovo takvih "nije mi dan" izgovora. 

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

što je opet nesportski, to što tebi žena nije dala već je zobala sjemenje i grickala korijenje ne znači da drugi lola nije zaslužio čestitke za pobjedu. Pobjedio jer je bio bolji taj dan, koga boli kurac što si ti Nolo bio depresivan. To je definicija lošeg sportsmanshipa. "Nije do tebe, do mene je, majke mi". 

Ja razumem tvoju potrebu da ti se ne svidja Djokovic, fakat je da od svih tih terminatora sa vrha najbolje cestita protivniku na pobedi, na tome mu cak cestitaju i navijaci drugih tenisera a i ovde kod mene spanski komentatori. Fraza 'Nije mi bio dan' je uobicejena u sportskom svetu, koristili su je i sahisti, dok sam i to pratio :) vadjenje na racun povrede a igras profesionalno vise od decenije na samom svetskom vrhu je drugi par rukavica. Prosto da mu Del Potro nalupa par samara  

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

Pa i Nadalu bi se (a i bilo je i takvih "argumenata") moglo prigovoriti u fazonu "pa lako je njemu osvojiti 20 RG kad je jak ko bik, udara top spin kao da neće biti sutra i kad trči ko zec". Pa upravo mu je to došlo na naplatu. Đoković je baš poznat po tome kao neko ko ima menadžment svog tijela na nivou vođenja nuklearne elektrane, što svakako može biti predmet zavisti ali i divljenja od strane kolega, što se ove izjave tiče ona je dovoljno vrijednosno neutralna da eto očigledno možemo da čitamo različito, samo je pitanje izgleda da li krećemo od premise "Nadal je govnar" ili "Nadal je sportista". 

Ovo. Dugovečnost nije čista sreća nego dolazi kao kombinacija rada, talenta i dobrog plana. Ne mogu uopšte da spojim u mozgu kako je moguće da izjava u kojoj kažeš da će neko osvojiti više trofeja od tebe zato što je dugovečniji može da bude neki izgovor. I to kao na odgovor na pitanje o ukupnom broju slemova, što je kod ove trojice takmičenje upravo u dugovečnosti. 

 

A sad generalno, da je Nadal neki džentlmen i nije. A nije baš ni da ne priznaje Novakovu veličinu. Ima ona izjava kada na pitanje ko je najbolji Nadal kaže da je Federer postigao najviše, ali da je Novak u top formi savršen igrač, nepobediv. Sada je izjavio da misli da će Novak i postići najviše jer će najduže da traje, a vama to nešto smeta.

 

Poremećena su sva trojica. Čovek sa normalnim odnosom prema uspehu i neuspeha i životu generalno ne može ni da prismrdi visinama koje su oni dosegli. Meni je Novak najmanje gadan, ali i on je realno problematičan lik.

  • +1 4
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

Poremećena su sva trojica. Čovek sa normalnim odnosom prema uspehu i neuspeha i životu generalno ne može ni da prismrdi visinama koje su oni dosegli. Meni je Novak najmanje gadan, ali i on je realno problematičan lik.

+tisucu

 

cini mi se da se ovo retko govori, a zapravo je sustina

Link to comment
On 18.12.2021. at 3:56, Tsai said:

Bik s majorke zadao kljakavom domaci iz elementarne logike:

 

"Nisam ni za ni protiv vakcinacije, samo pratim šta govore ljudi koji su zaduženi za zdravlje. Ne pravim se da znam više od doktora, ako ljudi koji stvarno poznaju situaciju kažu da treba da se vakcinišemo zašto bih ja kreirao drugačije mišljenje?", rekao je Rafael Nadal.

 

Nestor je doktor, je l da?

I onih desetine procenata doktora koji se u Srbijinisu  vakcinisali?

 

Mislim, bas  onako middle of the road izjava da se nikom ne zameri.

Link to comment

Pa tako i treba. Smatranja sportista, jutjubera i ostalih influnesera i armija budala koja im veruje nam jebu majku na milion frontova. Šta koji moj ima teniser da se dublje izjašnjava o borbi protiv zarazne bolesti? 

 

Što se lekara tiče, nisu svi lekari isti. Postoje i kod njih neka hijerarhija i neke specijalizacije pa na osnovu toga neki od njih budu članovi tela koja odlučuju ko sme i treba da primi koju vakcinu i slično, a neki ne budu. Znamo svi šta ta relevantna tela kažu o ovoj konkretnoj vakcini.

 

 

Edited by Heaviside
  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, Budja said:

 

Nestor je doktor, je l da?

I onih desetine procenata doktora koji se u Srbijinisu  vakcinisali?

 

Mislim, bas  onako middle of the road izjava da se nikom ne zameri.

 

jeste, nestor je doktor, pulmolog (i ludak pride)

ali veze nema sa epidemiologijom

ako 99% svetskih epidemiologa i virusologa govori jedno, mi kenjci treba da cutimo i slusamo to sto govore ljudi koji su za to skolovani.

na to je mislio. i kolko god da je nespretna izjava, milion puta je zrelija od svega sto je kljakava antivakserska idiotcina izasrala za ovih godinu i po dana

Link to comment
26 minutes ago, Budja said:

 

Nestor je doktor, je l da?

I onih desetine procenata doktora koji se u Srbijinisu  vakcinisali?

 

Mislim, bas  onako middle of the road izjava da se nikom ne zameri.

 

Pa ovo je problem koji treba teklovati a ne izgovor. To što je kod nas ova situacija je naša tragedija. 

  • +1 1
Link to comment
+tisucu
 
cini mi se da se ovo retko govori, a zapravo je sustina

Ja ovo pricam u drustvu za sve sportove odavno, da su ti vrhunski sportisti (i mnogi koji teze da budu vrhunski a nisu) opasno poremeceni i da se tu retko ko igrao u pesku i klikera sa drugom decom zbog te zelje za isticanjem... ali da, ovaj nas je svakako manje iritantan od ove dvojice foliranata, ne zato sto je Srbin nego je manje zloban lik jednostavno.

Sent from my M2012K11G using Tapatalk


  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...