Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 minutes ago, Milosh76 said:

 

Sta je uradi Makron, nisam ispratio?

 

Zabranio ulaz bez vakcine za javni transport, restorane, kafice, trzne centre... Zdravstvenim radnicima otkaz ako odbiju da se vakcinisu.

 

Schiaffo GIFs | Tenor

 

 

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, lo zingaro said:

 

Zabranio ulaz bez vakcine za javni transport, restorane, kafice, trzne centre... Zdravstvenim radnicima otkaz ako odbiju da se vakcinisu.

 

Schiaffo GIFs | Tenor

 

 

pa otkud sad taj svirepi staljinizam u kolevci romantike?

Link to comment

evo u Rusiji postoji mogućnost tetoviranja QR koda vakcinacije,

"da se ne vadi mobilni svaki put kada se ulazi u restoran, radnju ili sl...."

solidna distopija.

ADA100B4-F67C-4678-9FEB-3BE532FDA6FD.jpeg

Link to comment
evo u Rusiji postoji mogućnost tetoviranja QR koda vakcinacije,
"da se ne vadi mobilni svaki put kada se ulazi u restoran, radnju ili sl...."
solidna distopija.
ADA100B4-F67C-4678-9FEB-3BE532FDA6FD.thumb.jpeg.f0d7d4eb68f827c9c59a15294d2943dc.jpeg
Bolje da stave cip ispod koze :D
Link to comment
Zar to već ne ide kroz vakcinu enivej? [emoji848]
mozda imaju problema sa ochitavanjem. ipak je ovo sve prebrzo i prekuso :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment
1 hour ago, vememah said:
Detaljni izraelski podaci (čitajte tabele zdesna nalevo, mrzelo me da okrećem strukturu):
 
IJLf2Oq.png
 
iKfsiqJ.png
 

Meni ovo dole - ovaj pad efikasnosti vakcina izmedju poslednja dva perioda (nakon vrlo malog/nikakvog pada ranije) deluje preveliki (a imao sam iskustva sa naukom i obradom rezultata) da bi se objasnio padom imuniteta zbog proteka vremena. Znaci ili delta soj, ili neki sistemski problem u belezenju rezultata...

Edited by Spooky
Link to comment
13 minutes ago, Spooky said:

Meni ovo dole - ovaj pad efikasnosti vakcina izmedju poslednja dva perioda (nakon vrlo malog/nikakvog pada ranije) deluje preveliki (a imao sam iskustva sa naukom i obrado rezultata) da bi se objasnio padom imuniteta zbog proteka vremena. Znaci ili delta soj, ili neki sistemski problem u belezenju rezultata...

 

 

U stvari, to je kombinacija pada nivoa antitela i povecanoj sposobnosti delta soja za probijanje zastite.. 

 

Gledao sam nedavno nekakav podcast sa tipom, jednim od ljudi koji su razradili Sputnik v.. 

Nivo antitela kod starijih ljudi, sa imuno bolestima itd, moze da krene da opada vec posle 4meseca..kod zdravih ljudi posle 6 meseci. 

Nije drasticno ali to je tendencija, ipak i taj nivo bio bi dovoljan za punu zastitu od prvog soja, ovako on stiti od tezeg oblika bolesti... 

U principu sve je prilicno individualno.. 

 

Delta soj je promenio mnogo toga.. 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...