Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To sad i ko zna kad... [emoji4]
 
ja sam danas imao sudar sa sistemom, glava me jos boli, oni svi nisu normalni u tom sistemu...
dobro, i meni da se jednom osmehne gospod verovatnoce i statistike :hihi:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

Link to comment

biće 3 sreća :happy:

- rajfazen radi na novoj vakcini koja će biti dizajnirana tako da specifično targetira delta soj (to je sve što treba da znate o efikasnosti postojeće vakcine prema istom :dry:)

- očekuje se čipovanje ovom vakcinom 6 meseci posle 2 doze odnosno već ove jeseni, naravno ako je fda odobri :happy:

Link to comment
6 hours ago, gospa buba said:

tako je bilo. astrozeka covishield je nama bila prva doza, pa su ostatak podelili, pa smo mi dobili oksford drugu dozu, ali svakako neku drugu iz zekine familije. jer je dugo bilo 12 nedelja a taman je krenula eu kampanja protiv astrazeneke u svim oblicima. mislim, shto se tiche eu, idioti, shto se tiche podele vakcina, neka jebote, dobro je da je neko hteo, da ne propadnu.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

 

Drugar je, u Srbiji, dobio prvu dozu indijsku, a drugu iz Koreje (bar prema onom dokumentu euprave).

Link to comment

Mene cepnulo posle dve doze kineza (februar) pre tri nedelje...Laka klinička slika...Nezadovoljan sam što sam posle cijepljenja fasovao kovida ali zadovoljan kako je prošlo:)...

  • +1 7
Link to comment
5 minutes ago, ronin said:

Mene cepnulo posle dve doze kineza (februar) pre tri nedelje...Laka klinička slika...Nezadovoljan sam što sam posle cijepljenja fasovao kovida ali zadovoljan kako je prošlo:)...

To ti je kao da si dobio treću dozu :D.

 

Drž' se.

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Ma par dana me nešto kao bolela glava i nekakav kašalj...U ludilu nisam očekivao da je kovid ali ipak na kraju otišao u kovid ambulantu u Medicini rada na NBG da se testiram...Žive duše nema...I moj šok...Pozitivam!...Lekar mi reče da sam možda treć pozitivan u 15 dana koliko je on tu...:frust:

Edited by ronin
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Docekah drugu dozu Moderne, dobro brze doslo nego sto su najavljivali. Ovaj put me oborilo, bole svi misici i koje znam i koje ne znam, a i glava naravno :dry: no, vec sutra bi trebalo da bude sve ok

  • +1 3
Link to comment
53 minutes ago, ronin said:

Ma par dana me nešto kao bolela glava i nekakav kašalj...U ludilu nisam očekivao da je kovid ali ipak na kraju otišao u kovid ambulantu u Medicini rada na NBG da se testiram...Žive duše nema...I moj šok...Pozitivam!...Lekar mi reče da sam možda treć pozitivan u 15 dana koliko je on tu...:frust:

Beše vakcinisan kinezom?

Brz oporavak želim.

Link to comment

A da, izvinjavam se, nekako sam preskočio taj post.

Znam da ima love/hate odnos prema kinezu, ali nisam više bio siguran da li ga je lično primio. Bitno da je laka klinička slika. :thumbsup:
 

Inače, dugo nisam čuo da je neko u okolini pozitivan, ne sećam se ni slučajeva na forumu. Sutra idem na svadbu pa javljm skor za dve nedelje. :D

Edited by mraki
Link to comment

The US pharmaceutical company and its German partner BioNTech have started designing a version of their vaccine specifically to combat the highly contagious Delta variant, Pfizer’s chief scientific officer, Mikael Dolsten, said.

However, the companies do not think they will need to replace the current version of their highly successful shot.

 

Dolsten said the recently reported dip in the vaccine’s effectiveness in Israel was mostly due to infections in people who had been vaccinated in January or February.

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...