Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ma idem u bgd za nedelju dana pa sam mislio da se overim fajzerom tamo. 
ali ovde cu mozda sutra posle arbajta ili kad se vrnem sa kupanja.
valda nece biti nekih nuspojava. 
ovde lekari za astru listim daju kardiopirine. veovatno cu kineza. mozda odem i veceras ako ne budem lenj
Licno bih pre sa Fajzerom za nedelju dana, nego sutra sa Zekom ili Kinezom. Zeku cekas 12 nedelja revakcinu, a Kinez najduze gradi imunitet.
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, dùda said:

Baš htedoh reći Bujodragu da maudau na tw nije naša maudau :D

 

 

Lazno se predstavlja  :O prestaću da je pratim!

Link to comment
10 hours ago, Milosh76 said:
15 hours ago, bradilko said:
ma idem u bgd za nedelju dana pa sam mislio da se overim fajzerom tamo. 
ali ovde cu mozda sutra posle arbajta ili kad se vrnem sa kupanja.
valda nece biti nekih nuspojava. 
ovde lekari za astru listim daju kardiopirine. veovatno cu kineza. mozda odem i veceras ako ne budem lenj

Licno bih pre sa Fajzerom za nedelju dana, nego sutra sa Zekom ili Kinezom. Zeku cekas 12 nedelja revakcinu, a Kinez najduze gradi imunitet.

verovatno cu kineza. sad mi je doslo jer cu da naci neki razlog da odlozim. mislim nisam antivakser nego neorganizovan

14 hours ago, pt 2.0 said:

ako si mlad i zdrav kao ruža, astro zeka. to je klub za nas odabrane što čekamo po 3 meseca na revaks i igramo na ivici koagulacionog noža. 
:fantom:

 

ako si mator i nestrpljiv, onda čajniz.

 

sad ozbiljno: šekler za one koji su imali koronu preporučuje kineza kao najbolju nadogradnju postojećih antitela.

 

@mraki meni bilo mnogo gore posle revaksa

izgleda da sam imao. imam antitela. verovatno cu veceras ili sutra.

  • +1 1
Link to comment

11.02. sam primio drugu dozu Sinopharma. 14 dana kasnije radio test na antitela, rezultat je bio 629, a granicna vrednost 50.

 

Porlse nedelje sam ponovo radio test, iz radoznalosti, ista laboratorija kao i prvi put. 99 dana je proslo od prvog testa i antitela su pala na 172. Nadam se da ce ta treca doza uskoro. :D

  • +1 2
Link to comment
17 hours ago, pt 2.0 said:

ako si mlad i zdrav kao ruža, astro zeka. to je klub za nas odabrane što čekamo po 3 meseca na revaks i igramo na ivici koagulacionog noža. 
:fantom:

Ne razumem ovo, pa valjda je bolje AZ za (nas) matore? Ne znam vise sta je saljenje, a sta ozbiljno ovde, pa izvin'te...

 

Takodje, risk od koagulacije treba staviti uvek u kontekst sa riskom tromboze od kovida (30%) ili kontracept. pilulom (1 u 2000)... Ali, OK, mislim da je to sve vec bilo.

  • +1 1
Link to comment
33 minutes ago, Tosha2EE said:

11.02. sam primio drugu dozu Sinopharma. 14 dana kasnije radio test na antitela, rezultat je bio 629, a granicna vrednost 50.

 

Porlse nedelje sam ponovo radio test, iz radoznalosti, ista laboratorija kao i prvi put. 99 dana je proslo od prvog testa i antitela su pala na 172. Nadam se da ce ta treca doza uskoro. :D

hoce, kon je rekao da ce biti.

pa je onda rekao da nema govora.

pa je onda rekao da hoce.

znaci ipak nece.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
21 minutes ago, Aleksija said:

hoce, kon je rekao da ce biti.

pa je onda rekao da nema govora.

pa je onda rekao da hoce.

znaci ipak nece.

 

nije to treća doza, to je, u stvari, pik druge doze. laicima to izgleda kao treća doza, ali nije. stvar je vrlo jednostavna. prva doza jedna vakcina. druga dokaz dve (mislim, da je jedna ne bi se zvala druga). i tako dalje. vrlo je prosto. a dal će biti. pa hoće. možda. a možda i neće. ako ne bude potrebe. ključne su naredne dve nedelje. mislim za drugu dozu druge doze. primetićete da su dve nedelje. da je druga doza samo jedna onda ne bi bile dve. mislim nedelje. sve jasno.

Edited by Ted
  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
29 minutes ago, Indy said:

Ne razumem ovo, pa valjda je bolje AZ za (nas) matore? Ne znam vise sta je saljenje, a sta ozbiljno ovde, pa izvin'te...

Šalila sam se skroz (sem onaj deo gde citiram dr Šeklera) - nisam lekar pa lekarske savete ni ne dajem.:)

 

29 minutes ago, Indy said:

Takodje, risk od koagulacije treba staviti uvek u kontekst sa riskom tromboze od kovida (30%) ili kontracept. pilulom (1 u 2000)... Ali, OK, mislim da je to sve vec bilo.

Znam znam sve to, i koagulacija je bila šaljenje zbog world wide hajpa koji se oko toga podigao. :)

  • +1 1
Link to comment
Quote

Prema zvaničnim podacima, do juče (nedelje, 23. maj) na teritoriji Šumadijskog okruga prvu dozu (jedne od četiri vakcine) protiv virusa Kovid-19 primilo je 92.137 građana. Drugu dozu primilo je 76.041 žitelja Šumadijskog okruga. U samom Kragujevcu (jednu od četiri vakcine) prvu dozu dobilo je 65.576 građana a revakcinisano je 55.341 Kragujevčana.

http://www.glassumadije.rs/skoro-sto-hiljada-ljudi-u-sumadijskom-okrugu-primilo-vakcinu-protiv-kovida/

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...