Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

1 hour ago, Caligula said:

Dobio poziv za subotu

 

traze onaj papir sa QR kodom a ja ga ili nisam dobio posle vakcinacije ili sam ga izgubio :(

 

Jeri moze samo sa licnom kartom?

Мени кад сам био у марту чини ми се нису ни тражили тај први папир са куар кодом. Већ је докторка која ме прегледала у онај папир са сагласношћу уписала коју вакцину примам, то сам однео до информатичара и одштамапали су ми нови са првом и другом дозом, Ако те има у систему не видим разлог да ти не одштамpају на лицу места нови или пробај на порталу е-здравље мени је и тамо стигао пдф о извршеној вакцинацији.

 

image-2021-05-20-182746.png

Edited by NiZdr
Link to comment

U NS su štampali te potvrde na licu mesta ako neko nije poneo.
Pre vakcinacije. Ne u samom boxu.
Znači, pošto znaš da ti fali papir, odma pitaš gde ti mogu izdati pa nazad u red.

  • +1 1
Link to comment
On 26.2.2021. at 9:29, pt 2.0 said:

Belexpo report: daju samo astro zeku.

Došla ovde pre 13 min. Termin mi je u 9:35h. Do sada završila sve i sedim u stolici ono na kraju da iskuliram. Bukvalno za 10 min ceo proces odradjen.

...12 nedelja kasnije minus 1 dan:..

dobila uredno mejl danas da dodjem sutra u 10:40 na astro zeka revaks.

 

pt se vakciniše samo petkom. :fantom:

Link to comment
2 hours ago, Caligula said:

Dobio poziv za subotu

 

traze onaj papir sa QR kodom a ja ga ili nisam dobio posle vakcinacije ili sam ga izgubio :(

 

Jeri moze samo sa licnom kartom?

 

Meni samo tražili da im pokažem SMS poziv na ulazu. Saglasnost može da se popuni i unutra, odmah po ulasku, mada sam ja imao već odštampanu (iz mejla). LK nisu tražili.

  • +1 1
Link to comment

Da li je neko ko je radio PCR test dobio u "zelenom sertifikatu" informaciju o tome?

 

Moja sestra je radila PCR test i vakcinisala se, info o vakcinaciji postoji, ali ne i o PCR testu

 

Jel ima jos neko takav "problem"?

Edited by Milosh76
Link to comment
5 hours ago, Caligula said:

Dobio poziv za subotu

 

traze onaj papir sa QR kodom a ja ga ili nisam dobio posle vakcinacije ili sam ga izgubio :(

 

Jeri moze samo sa licnom kartom?

Papir koji salju mejlom pred prvu dozu? Mozda su ti ga uzeli prosli put. U mom dz je ostajao kod njih.

Link to comment
12 minutes ago, Milosh76 said:

Da li je neko ko je radio PCR test dobio u "zelenom sertifikatu" informaciju o tome?

 

Moja sestra je radila PCR test i vakcinisala se, info o vakcinaciji postoji, ali ne i o PCR testu

 

Jel ima jos neko takav "problem"?

ni moj test nije zabeležen u sertifikatutm

  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Da li je neko ko je radio PCR test dobio u "zelenom sertifikatu" informaciju o tome?

 

Moja sestra je radila PCR test i vakcinisala se, info o vakcinaciji postoji, ali ne i o PCR testu

 

Jel ima jos neko takav "problem"?

 

Ja mislim da je test tu dostupan samo u nekom kratkom vremenskom periodu posle istog (48-72h).

 

Jer, neces nikom ni pokazivati test od pre nedelju, mesec + dana...

  • +1 1
Link to comment

Mediji (Murdoch?) su izgleda uspeli da zajebu vakcinisanje kao takvo, barem u Australiji... Mozda i jeste doslo vreme da izumremo, ko nas hebe kakvi smo.

 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment

Ne samo oni koji jure za klikovima nego je cak i ABC dovodio u goste doktore koji su otvoreno protiv AZN.

Doduse na TVu nisu tako otvoreni kao na Twitteru ali bez obzira dobro su ispljuvali Svemir Zeku.

U medjuvremenu vijesti iz realnog zivota govore da je skoro pa isto efikasna kao i Pfizer.

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/uk-analysis-finds-two-doses-astrazeneca-covid-19-vaccine-85-90-effective-2021-05-20/

 

Link to comment

I taj Norman Swan, u koga se svi kunu je samo prije par mjeseci nazvao AZ, second rate vax da bi prije 2 nedjelje javno je primio.

Ne bih se cudio da je to morao da uradi ako zeli da zadrzi posao u drzavnoj TV.

Edited by Moracikus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...