Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sistem radi. posto sam juceo dodao BMI kao razlog za visi prioritet, odmah nocas stigao email da napravim termin. sutra u 13:45, sa bajontekom, drugi termin 3 juna, a 4-og juna letim za bgd 

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

U sledećih pet godina svi ćemo primiti sve. Sasvim sigurno će se ukrštati vakcine već od drugog ciklusa pelcovanja.

 

 

 

Sad vec begam polako na drugu stranu

Link to comment
1 hour ago, Ros said:

sistem radi. posto sam juceo dodao BMI kao razlog za visi prioritet, odmah nocas stigao email da napravim termin. sutra u 13:45, sa bajontekom, drugi termin 3 juna, a 4-og juna letim za bgd 

 

Pretpostavljam da si Bavarac ko ja? Kod mene je isto tako bilo, tavorio sam u grupi 4 pa su priznali firmu da su joj radnici ustvari za grupu 2. Dobio potvrdu od firme i na portalu za čipovanje sam udrio check za moju kategoriju i odmah grupa 2 a sutradan SMS za termine. Prva doza primljena prošlog četvrtka, sledeća 27.5 (Biontech).

 

Prvog dana ništa, ali zato me je drmala jača glavobolja sledećih dva dana. Sada ništa.

Edited by Boycie
Link to comment
Just now, Boycie said:

 

Pretpostavljam da si Bavarac ko ja? Kod mene je isto tako bilo, tavorio sam u grupi 4 pa su priznali firmu da su joj radnici ustvari za grupu 2. Dobio potvrdu od firme i na portalu za čipovanje sam udrio check za moju kategoriju i odmah grupa 2 a sutradan SMS za termine. Prva doza primljena prošlog četvrtka, sledeća 27.5 (Biontech).

 

da, u minhenu sam. ja sam se jos 14 januara prijavio, ali mislim da tada nisam video da se moze izabrati prioritet. tek sam juce ponovo otisao na sajt i popunio BMI i voila. sad sam dobio i atest od lekara da pripadam rizicnoj grupi. konacno

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

 

da, u minhenu sam. ja sam se jos 14 januara prijavio, ali mislim da tada nisam video da se moze izabrati prioritet. tek sam juce ponovo otisao na sajt i popunio BMI i voila. sad sam dobio i atest od lekara da pripadam rizicnoj grupi. konacno

 

Da ćutimo i budemo srećni što imamo ovako opušten online sistem za prijave. U ostalim pokrajinama to ide često i samo poštom pismeno.

Link to comment
8 minutes ago, Boycie said:

 

Da ćutimo i budemo srećni što imamo ovako opušten online sistem za prijave. U ostalim pokrajinama to ide često i samo poštom pismeno.

 

nista se ne zalim. i sam sam kriv sto nisam ranije reagovao :)

 

Link to comment
15 minutes ago, precog said:

trebalo je ranije da krenes sa pivom i kobajama.

 

trebalo je da ranije prijavim da sam odavno krenuo sa pivom i kobajama :D

 

  • Haha 1
Link to comment
52 minutes ago, Boycie said:

 

Da ćutimo i budemo srećni što imamo ovako opušten online sistem za prijave. U ostalim pokrajinama to ide često i samo poštom pismeno.

kod mene jos ne mogu ako nisam stariji od 80 i ako ne radim sa starijima od 80 :D

Link to comment
9 minutes ago, ToniAdams said:

kod mene jos ne mogu ako nisam stariji od 80 i ako ne radim sa starijima od 80 :D

 

jel nemas nekog preko 80 za pomoc u kuci i slicno?

 

Link to comment

Ja ozbiljno razmišljam da dam oglas da tražim trudnu ženu koja je voljna da me prijavi kao kontakt lice, pa da se čipujem nekad Jula. Terao sam i sopstvenu ženu da ode kod doktora i da fejkuje da je trudna. Neće. Rani kuče da te ujede [emoji39]



Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  • Haha 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...