Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Пунктови за вакцинацију без заказивања

Пунктови за вакцинацију без заказивања налазе се на следећим локацијама:

– Дом здравља „Младеновац”, Краљице Марије 15, од 9 до 17 часова;
– Дом здравља „Гроцка”, Здравствена станица „Винча”, од 14 до 20 часова;
– Дом здравља „Лазаревац”, Светог Саве бб, Стара хала спортског центра, од 8 до 20 часова;
– Дом здравља „Чукарица”, Стевана Ђурђевића Трошаринца 3, данас од 8 до 16 часова,;
– Дом здравља „Нови Београд”, Нехруова 53, приземље, просторија 19, од 8 до 13.30 часова;
– Дом здравља „Стари град”, Венезелисова 1, амбуланта, од 9 до 16 часова;
– Дом здравља „Раковица”, Лабудово брдо, Опленачка 40, од 8 до 20 часова и Едварда Грига 18, од 9 до 20 часова;
– Дом здравља „Сопот”, Јелице Миловановић 12, од 14 до 20 часова;
– Дом здравља „Палилула”, Кнез Данилова 16, од 8 до15 часова;
– Дом здравља „Вождовац”, амбуланта „Степа Степановић”, Шумадијске дивизије 10-14, од 14 до 20 часова;
– Дом здравља „Врачар”, Бојанска 16, главни улаз, соба 16, од 9 до16 часова;
– Дом здравља „Обреновац”, Војводе Мишића 231, велика сала, од 8 до 14 часова;
– Дом здравља „Звездара”, Оге Јовановић 11, од 8 до 14 часова;
– Дом здравља „Савски венац”, Пастерова 1, од 9 до 17 часова од понедељка до суботе;
– Дом здравља „Земун”, Лазара Саватића 3а, од 14 до 19 часова, суботом и недељом од 10 до 16 часова;
– Дом здравља „Сурчин”, Браће Пухаловић 12, радним данима од 11 до 18 часова, викендом од 11 до 15 часова;
– Дом здравља „Барајево”, Светосавска 91, од 8 до 13 часова;
– ЗЗЗЗ Студената - само за студенте, Тошин бунар 147 и Мије Ковачевића 7, од 8 до 11 часова

Link to comment

Mama moje drugarice, 71god, nakon druge doze Sinofarma spajkovala preko 1700 gde je cut off 50 :nobles:

Inače me je najverovatnije ona zarazila prošle godine u julu, odležala koronu u Mišoviću na korak od respiratora. Baš je loše bila. 

  • +1 4
Link to comment

Zovu me sinoć iz Batuta da idem danas da primim drugu dozu Fajzera:

- Ali prijavio sam se da propuštam drugu dozu zbog korone, i označio 26.04. kao datum posle koga mogu da primim

- Dada, vidim na prijavi, ali nama su rekli da zovemo sve

- I šta mi vi sad preporučujete, da idem sutra, ili posle 26.?

- Svakako posle 26. samo morate da se prijavite ponovo, ova prijava vam je sad poništena

:isuse:

  • Haha 2
Link to comment
9 minutes ago, Valkyrie said:

Mama moje drugarice, 71god, nakon druge doze Sinofarma spajkovala preko 1700 gde je cut off 50 :nobles:

Inače me je najverovatnije ona zarazila prošle godine u julu, odležala koronu u Mišoviću na korak od respiratora. Baš je loše bila. 

 

Lajk na prvu recenicu, da ne bude zabune :D 

Link to comment

Da mi je neko u decembru pričao da će u aprilu da jure narod fajzerima :isuse:

 

(ponavlja u sebi "postupila si ispravno kad si zaokružila bilo koju, to je za opšte dobro, da ti nisi primila bilo koju ne bi se sad gađali fajzerom")

 

(da mi je makar ovu mladunčad s posla da nagovorim, ali toliko im je nebitno da mi dođe da kažem "aj meni za ljubav primi kad te molim")

 

(sad su se konačno razotkrile sve ove što su navodno čekale fajzera, a zapravo neće da prime nijednu jer neplodnost)

 

 

  • +1 5
Link to comment

Drugarica moje drugarice, bila u Srbiji kad je krenulo vakcinisanje a inače je USA državljanka, primila Kineza, nije odreagovala uopšte, otišla u USA, dobila fajzera. 

Dakle, nije prošlo ni tri meseca. Imunolog joj rekao da može i eto.

 

A ta valkirina je tako dobro odreagovala na Kineza baš zato što je prebolovala.

Link to comment
Drugarica moje drugarice, bila u Srbiji kad je krenulo vakcinisanje a inače je USA državljanka, primila Kineza, nije odreagovala uopšte, otišla u USA, dobila fajzera. 
Dakle, nije prošlo ni tri meseca. Imunolog joj rekao da može i eto.
 
A ta valkirina je tako dobro odreagovala na Kineza baš zato što je prebolovala.
Juče neka iz INEP-a rekla da nije uopšte problem da se kombinuju dve različite vakcine.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...