Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

Quote

According to the data from 3.8 million Russians vaccinated with both components of Sputnik V from December 5, 2020 to March 31, 2021 as part of the mass-scale civil vaccination program, the infection rate starting from the 35th day from the date of the first injection was only 0.027%.

At the same time, the incidence among the unvaccinated adult population was 1.1% for a comparable period starting from the 35th day after the launch of mass-scale vaccination in Russia.

The following formula was used to calculate the vaccine's efficacy:

xfd218d9585e1451f260cfc22cee1c22f.jpg.pa

The data and calculations of the vaccine’s efficacy will be published in a peer-reviewed medical journal in May.

 

  • +1 2
Link to comment

baza zainteresovanih je definitivno iscrpljena. predmetni junior, koji je pre 15 dana zvan na kineza, a nemogao da ode, danas zvan na fajzera, po telefonu dobardan dobardan.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Ja se prijavio za rusku, druga opcija mi je kineska (mislim ovako, nisam je prijavio), al računam nju mogu bilo gde i bilo kada, e sad ne znam da li i za rusku može tako (Sajam, DZ), da li može telefonom da se informiše koja se daje konkretnog dana?

Link to comment

Ima li ko pojma da li postoji punkt u Beogradu na kome možeš da se pojaviš bez najave, ali da valjaju rusku robu? Pitam za ortaka. Mislim, ozbiljno, za ortaka, ja sam već zecovan :D

Link to comment

Upao sam u rizicnu grupu u Becu. Sve zahvljajujuci home office i neprestanom prezderavanju. Imam BMI > 30 tacnije 30.2. :nobles: Ako ne bude nekih vecih zastoja sa isporukom Raiffeisen 30.04.

 

Sad ne smem da osipljavim do 29.04.

 

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Kao i obično, stvari izlaze posle na videlo:

 

 

Quote

 

Naučnik koji je povezao Astrazeneku i krvne ugruške novac dobijao od Fajzera

Oslo -- Norveški naučnik koji je otkrio vezu krvnih ugrušaka i Astrazenece pet godina je primao je novac od konkurentske kompanije Fajzer, pišu norveški mediji.

Prema pisanju norveških medija Pal Andre Holme koji se "proslavio" odlučnim insistiranjem na tome kako vakcina Astrazeneka/Oksford izaziva opasne krvne ugruške "zaboravio" je u naučnom istraživanju koje potpisuje da prijavi da je poslednjih pet godina primio od Kompanija Fajzer i Bajer više od milion norveških kruna.

U naslovu teksta "Norveški istraživači koji stoje iza izveštaja Astrazeneke imali su veze sa konkurentima", koji je objavio norveški portal "omni" pre tri dana, navodi se da je nekoliko istraživača koji su stajali iza norveškog izveštaja o neželjenim efektima vakcine Astrazeneka protiv kovid-19 imaju finansijske veze sa konkurentskim farmaceutskim kompanijama.

 

 

  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, bags said:

Upao sam u rizicnu grupu u Becu. Sve zahvljajujuci home office i neprestanom prezderavanju. Imam BMI > 30 tacnije 30.2. :nobles: Ako ne bude nekih vecih zastoja sa isporukom Raiffeisen 30.04.

 

Sad ne smem da osipljavim do 29.04.

 

 

nemci to ne pitaju. da pitaju ja bih vec 4 vakcinu primio :D

 

Link to comment
23 minutes ago, bags said:

Upao sam u rizicnu grupu u Becu. Sve zahvljajujuci home office i neprestanom prezderavanju. Imam BMI > 30 tacnije 30.2. :nobles: Ako ne bude nekih vecih zastoja sa isporukom Raiffeisen 30.04.

 

Sad ne smem da osipljavim do 29.04.

 

 

Drago mi je zbog tebe, al da je BMI > 30 rizična grupa, u Srbiji bi smrtnost bila 50% :D 

Link to comment




Kao i obično, stvari izlaze posle na videlo:
 


Kako se danas olako shvata kompetentnost, a posle se čudimo što smo glupe životinje.


Umene počelo testiranje Sputnjika fantom.gif







Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk


Link to comment
1 hour ago, Ros said:

 

nemci to ne pitaju. da pitaju ja bih vec 4 vakcinu primio :D

 

 

Ovde imas listu prioriteta i u tabelama mozes videti oboljenja koja te stavljaju u odredjenu grupu. Ja sam isao kroz listu i stvarno nema sanse da bi mi palo napamet da cu biti u rizicnoj grupi. Zadnji put sam bio bolestan 2004. (visoka temperatura) I onda zena iznervirana mojim odlascima do frizidera u toku dana kaze a koliki ti je BMI. Ja sam bio siguran da sam oko 25. Stvarno ne izgledam nesto debelo i dosta ljudi se iznenadi kad im kazem kilazu. Evo sad sad cak trazim doktora prvi put za sebe ovde da mi izda potvrdu. (u Austriji od 2003.)

 

1 hour ago, Sammael said:

 

Drago mi je zbog tebe, al da je BMI > 30 rizična grupa, u Srbiji bi smrtnost bila 50% :D 

 

Mislim da je  bilo dosta po vestima da deblji ljudi vise nastradaju od korone tih dana i onda su provukli  i taj BMI kao rizican. Mada recimo Hasimoto ima 1/3 svih zena u Austriji i opet spada u rizicnu grupu.

 

Edited by bags
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...