Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

9 hours ago, Alfa said:

 

Ako je ovo tacno, mamin i moj organizam se nikad nisu susreli  sa koronom (hvala svemiru!)  jer apsolutno nikakakvih reakcija nemamo na vakcinu (1. doza, bol u ramenu ne racunam). Idem da molim svemir da fajzer deluje.

 

Naravno da se niste susrele s koronom jer si sprovodila mere oštrije nego one u crvenoj zoni ;) 

  • +1 3
Link to comment
12 hours ago, renne said:

pša zeka već posle 14 dana stvara skoro full imunitet, zato nema potrebe za brzom drugom dozom

 

Renne imas od mene pasulj u Dzakarti ako je ovo tacno. Daj neki link da ti poverujem :fantom:

Link to comment

Ne dajte mu ništa, nek sam traži :tongue:

I ja sam čipovan astrozekom, nit jurim testove, nit me zanima broj antitela. Ponašam se isto kao i do sada. Dajte, ljudi, dođite malo sebi, kao da niikad niste bili vakcinisani.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Ne dajte mu ništa, nek sam traži :tongue:

I ja sam čipovan astrozekom, nit jurim testove, nit me zanima broj antitela. Ponašam se isto kao i do sada. Dajte, ljudi, dođite malo sebi, kao da niikad niste bili vakcinisani.

 

Pa ti imas osamnaest godina a ja sezdeset

 

Lako je visokim brojem T celija gloginje mlatiti

Link to comment
4 minutes ago, Filozof manijak said:

Dajte, ljudi, dođite malo sebi, kao da niikad niste bili vakcinisani.

Pa jesmo, ali ja još 80-ih, ovo je sada vakcinacija u Vrlom novom svetu 21-og veka.

Link to comment
56 minutes ago, Caligula said:

 

Renne imas od mene pasulj u Dzakarti ako je ovo tacno. Daj neki link da ti poverujem :fantom:

imaš brate na prethodnim stranama sve o tome

  • Hvala 1
Link to comment
10 minutes ago, Caligula said:

 

Pa ti imas osamnaest godina a ja sezdeset

 

Lako je visokim brojem T celija gloginje mlatiti

Jedino 18 cm mogu imati, godine nikako :D

  • Haha 1
Link to comment
27 minutes ago, renne said:

imaš brate na prethodnim stranama sve o tome

 

 

Ima ali ko zna gde

 

koliko se secam, posle 20 dana krece da "deluje" sto opet znaci ne u punom kapacitetu nego samo "krece"

 

Ja se svakako pazim ali žgepče od 7 godina šaljem svakodnevno da uči 2+2 sa još 25toro dece u fino zagrejanoj zatvorenoj prostoriji. Prema tome, kakvi qratz pazenje, nema tu kontrole.

 

 

Link to comment
19 minutes ago, Caligula said:

 

 

Ima ali ko zna gde

 

koliko se secam, posle 20 dana krece da "deluje" sto opet znaci ne u punom kapacitetu nego samo "krece"

 

Ja se svakako pazim ali žgepče od 7 godina šaljem svakodnevno da uči 2+2 sa još 25toro dece u fino zagrejanoj zatvorenoj prostoriji. Prema tome, kakvi qratz pazenje, nema tu kontrole.

 

 

Pa nije brate, malo drugačije radi ova vakcina. Ti si sa tih 20 dana skoro u fullu fulova

Pa šta misliš, što je druga doza tako kasno

  • Hvala 1
Link to comment
24 minutes ago, Caligula said:

 

 

Ima ali ko zna gde

 

koliko se secam, posle 20 dana krece da "deluje" sto opet znaci ne u punom kapacitetu nego samo "krece"

 

Ja se svakako pazim ali žgepče od 7 godina šaljem svakodnevno da uči 2+2 sa još 25toro dece u fino zagrejanoj zatvorenoj prostoriji. Prema tome, kakvi qratz pazenje, nema tu kontrole.

 

 

https://rs.n1info.com/zdravlje/vakcina-astrazeneka-efikasna-76-odsto-tri-meseca-posle-prve-doze/

Link to comment

Počeli su da zovu i one koji nisu u rizičnim grupama, doduše opet nekako haotično. Moju sestu koja se prijavila u petak, juče poslali sms da dođe sutra na sajam na Astro zeku, a neke njene dve prijateljice koje su se prijavile još u januaru nisu zvali.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...