Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

187741319_IMG_20210204_1139192.thumb.jpg.abe4edff13f6eb7b5d237e9b71c22fa2.jpg

 

Faljen Tranp i Angela, i onaj Turčin i žena mu, jedna briga manje. Sad čekam onaj voz od nuspojava, lepo će se poklopi sa sutrašnjom smenom i subotnjim 24 dežurstvom.

Edited by desboj
  • +1 8
  • Haha 1
Link to comment
ja trljam ruke od radosti i mislim se u sebi - to im je za sve one godine i ljude što kad čuju čime se bavim bukvalno bez izuzetka kažu: aaaa, ti si ona što svetliš u mraku fantom.gif
zdravo morska prasadi oshtrih olovaka hihi.gif

edip@desboj. pa valjda nece!!!!???

sent from bubamoto


  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, desboj said:

187741319_IMG_20210204_1139192.thumb.jpg.abe4edff13f6eb7b5d237e9b71c22fa2.jpg

 

Faljen Tranp i Angela, i onaj Turčin i žena mu, jedna briga manje. Sad čekam onaj voz od nuspojava, lepo će se poklopi sa sutrašnjom smenom i subotnjim 24 dežurstvom.

Cenim da si nekog prioriternog zanimanja?Jel ikoga zvalo od obicnog sveta, ono prijavio se i zvali ga na spricanje Pfizerom?

Link to comment
13 minutes ago, pt 2.0 said:

ja trljam ruke od radosti i mislim se u sebi - to im je za sve one godine i ljude što kad čuju čime se bavim bukvalno bez izuzetka kažu: aaaa, ti si ona što svetliš u mraku :fantom:

gospođo, prosto zračite :happy:

  • Haha 1
Link to comment

meni su te fore bile bezveze sve dok nisam primetio da se na dečijim rođendanima baloni najbolje zalepe za plafon kad ih protrljaju na kosu mojih klinaca.

a kad ih natrljaju po kosi komšijske dece onda odmah otpadnu. moja teorija je da je to zato zato što njihove mamičke ne rade sa MRI :fantom:

Link to comment

@Haralampije

Botujem za Nedimovića, pa me zaposlilo u ministarstvu poljoprivrede kao pomoćnika zamenika glavnog arhivatora. Odatle i rajfajzer.

 

Šalu na stranu u medicini sam, gledam spisak po kom nas prozivalo, 150 od 700 i kusur zaposlenih u preduzeću bilo prijavljeno za Fajzer. 

 

@buba

Neće valjda neće valjda. Spreman za najgore.

Link to comment
1 minute ago, desboj said:

@Haralampije

Botujem za Nedimovića, pa me zaposlilo u ministarstvu poljoprivrede kao pomoćnika zamenika glavnog arhivatora. Odatle i rajfajzer.

 

Šalu na stranu u medicini sam, gledam spisak po kom nas prozivalo, 150 od 700 i kusur zaposlenih u preduzeću bilo prijavljeno za Fajzer. 

 

@buba

Neće valjda neće valjda. Spreman za najgore.

Ok, ti i treba prvi da dobijes. Imam dosta drugara medicinara, svi su dobili Pf. x 2, vecina je kukala kao od druge doze boli ruka, otok ali nista strasno. Za nas ostalu "gologuziju" ce biti samo kineskih izgleda :sad:

Link to comment

Da je bila prva faza istraživanja kongoanske vakcine na dnevnom redu kad su bile prijave i nju bih uzeo. O efikasnosti vakcina nećemo znati čestito još neko vreme, čisto psihološki se osećam lakše i to je to.

Nuspojave druge doze prepričavaju ljudi da su malo teže nego prva, odatle sprdnja za čip.

 

Za civile ima Fajzera, tako bar kruži priča, doduše sve na kašikicu.

 

 

Link to comment
23 minutes ago, ronin said:

A po stručnim nalazima jel Fajzerinjo baš neuporedivo bolji od Žućoa?

Pfajzer ima komplet dokumentaciju na milion strana a kineska je tek u trecoj fazi ispitivanja pa ma sta to znacilo

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...