Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 hour ago, vememah said:

 

 

Sto lepo ne stavis link sa Politica nego stavljas tvit jos jednog mucenog Brexitera za koga je sve kriva EU?

 

poslednji pasus sa original clanka bas i ne govori u prilog ovom tvitu "Two officials said the EU would exempt shipments for poor countries and the international COVAX effort from that authorization requirement."

  • +1 1
Link to comment

Posle ovog masovnog vakcinisanja resio sam da ne nasedam vise na patke "iz naroda", sve su to narativi vodjeni od strane opskurnih Youtube kanala za potrebe rezima ili kapitala. Svi oni imaju misljenje dok im ga ne promene, kad zatreba. 

  • +1 1
Link to comment

dr jovana?

biram da ti ne verujem. shta nam preostaje ako i ona poklekne?

plus shto meni ne odgovara, jer ce neko morati da preuzme pokret, pa nece hteti niko i onda cu morati ja :dry:

sent from bubamoto

  • Haha 1
Link to comment

sestra moga muža , dobrodržeća starija gospođa (79 god), u utorak vakcinisana, juče krenula slabost, noćas povaćanje, bez temperature 

 

sad se svi pitamo da li to može da bude od vakcine, što je svakako bolja varijanta

u kući niko nije bolestan (mada ima mladih, jedan srednjoškolac) a ona ne ide nikuda osim što prošeta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...