Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jel ima neko univerzalno upustvo kolko dana nakon vakcinacije treba odmarati i da li je to bitno uopste? takodje, bromazepami, bensedini i ostali lekovi za smirenje noc pred vakcinaciju i posle, dal utice ili ne?

Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

jel ima neko univerzalno upustvo kolko dana nakon vakcinacije treba odmarati i da li je to bitno uopste? takodje, bromazepami, bensedini i ostali lekovi za smirenje noc pred vakcinaciju i posle, dal utice ili ne?

Ništa ne utiče, nije potrebno da odmaraš ni pre ni posle, možeš da piješ lekove za smirenje, nema nikakvih problema. To je samo vakcina, sve te budalaštine koje pišu po internetu kao ne sme da se pije mesec dana pre i posle, te ovo te ono, treba zanemariti.

  • +1 3
Link to comment

ja sam pila rakiju taj dan, a nastavila sam da je pijem i dalje :s_d:

 

doduše, kako ono kažu,  '' jedno standardno piće'' i to je to

 

nego, vežbam onlline yogu, cepljena u subotu, yogu imala u nedelju i jako loše radila

tek posle se setila da je možda trebalo da odmaram, verovatno je vakcina uticala na tu neki tromost

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, dùda said:

ja sam pila rakiju taj dan, a nastavila sam da je pijem i dalje :s_d:

 

doduše, kako ono kažu,  '' jedno standardno piće'' i to je to

 

nego, vežbam onlline yogu, cepljena u subotu, yogu imala u nedelju i jako loše radila

tek posle se setila da je možda trebalo da odmaram, verovatno je vakcina uticala na tu neki tromost

To je više psihosomatski, podsvesno, a i normalno.

  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

jes' ti sns, lekar, big moodo, ili obična srpska veza :s_d:

 

il' si se čipovo negdi na zapadu ? (izrael inkludid :happy:)

Ništa od nabrojanog, Bačka veza...

Hanuma zdravstvena ,  DZ u gradiću pored NS.
Preteklo par komada kad otvore (5 u 1), pitali ko hoće od familije. Da se ne baci. 
Meni zapalo.

Nikakva zavera.
Moglo i kineskom, ko hoće.

Odmah odjavio interesovanje kod Batuta, da ne kvarim statistiku.

 

edit - mali gradić, neće da može...

 

Edited by Pegin
  • +1 1
Link to comment

Roditelje i dalje nisu zvali a prijavljeni pocetkom prethodne nedelje za bilo koju... a ja jos nisam dodao kineza, odlucio pa odustao pa odlucio pa odustao. Valjda ce zvati za fajzera nekad

Link to comment



Zdravstvene vlasti Belgije poslale su kontrolu u fabriku AstraZeneke u opštini Senef kako bi proverili jesu li očekivana odlaganja isporuke ugovorenih vakcina zaista posledica problema u proizvodnji, javlja AP.
Link to comment
54 minutes ago, adam said:

Coronavirus: Germany set to limit AstraZeneca jab to under-65s - https://www.bbc.co.uk/news/world-europe-55839885

 

tante za kukuriku.

 

koji nas govnari vode, onako kolektivno. imam osecaj da bi sve bilo isto (ili bismo se cak i pre resili bede) da vlasti nisu nista preduzimale nego nam samo rekli - ima novi virus, opasan je, cuvajte se kako znate.

 

zato nekad i mislim da ce pre samo od sebe proci, nego vakcinisanjem..kao sto virus sam pos ebi ne bi bio problem da je drugacije radjeno, ne bi ni vakcinisanje bilo problem, ali, ovi ga prave i gde ga nema.. 

Link to comment
8 hours ago, gone fishing said:

- srecno mu bilo sa ubedjivanjem pucanstva da se cijepi u junu kada se brojevi novookuzenih spuste na dvocifren po danu

ako narod ne bude mogao na more bez vakcine, cepiće se i više puta svuda.

ne brinem uopšte za juni...

  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...