Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Prosvijetli me. Zbog cega je ostao u NBA?  Vjerovatno zbog veteranskog minimuma (iako je mogao dobiti vece novce u Evropi kad se odbije porez)? Zbog toga sto se voli seliti (drugi puta u godinu dana)? Zato sto voli da potpisuje jednogodisnje ugovore i nevoli da radi dugorocno planiranje?   

Link to comment
11 hours ago, ducca said:

 

Sunsi su prebacili cap i prioritet je produženje postojećih igrača pošto za nove FA para nema. Ostatak rostera popuniće vrv veterani za vet minimum, ako uspeju da iskopaju nešto. Fali tu mesa da se ponovo napadne finale u konkurenciji zdravih Warriorsa, Lakersa, Clippersa... Bojim se da se ovaj bljesak skorije neće ponoviti. Opet, obaveza menadžmenta je da makar proba da vrati isti tim da probaju još jednom, zato izmedju osstalog i Payne. Žao mi je što nisu uspeli da uglave i Torija Krega nekako u kalkulaciju, jeftin, potcenjen i koristan (uglavnom). McGee se pominje kao backup Aytonu, što je u ovoj postsezoni prioritet. Jedino što ne kapiram gde nadjoše onu 4. godinu za Krisa Pola, danima je pominjan 3-godišnji ugovor na 90 mil. 

 

Inače PJ Tucker u Miamiju.

 Booker i Ayton mogu jos mnogo da napreduju, iza sebe vec imaju  odigrano veliko finale , stekli su bogato iskustvo, tim je nepromenjen, uigrani su, ja ne vidim da je i  jedna od tih nabrojanih ekipa u ovom trenutku  jaca od Finiksa. Mozda Lejkersi ako  budu potpuno zdravi, Davis je hodajuca povreda i on je kljuc za Lejkerse. 

  • +1 1
Link to comment

Vala iritantni su otkad ih ja pratim, jedino sam mogao da svarim ekipu Medžik/Džabar. Čak i kad su bili oni luzeri do prije par godina, bili su iritantni, iako su bili bezopasni, a to je zaista rijetka kombinacija in my book. 

Link to comment

Popluarni "banana boat" tim . Pokusavaju da dodju do ekspres  titule,  dok Lebron jos moze da igra na visokom nivou,  posle  im opet  sledi  dug period tame:rolleyes:.

Edited by Micko8
Link to comment
13 hours ago, ducca said:

 

Sunsi su prebacili cap i prioritet je produženje postojećih igrača pošto za nove FA para nema. Ostatak rostera popuniće vrv veterani za vet minimum, ako uspeju da iskopaju nešto. Fali tu mesa da se ponovo napadne finale u konkurenciji zdravih Warriorsa, Lakersa, Clippersa... Bojim se da se ovaj bljesak skorije neće ponoviti. Opet, obaveza menadžmenta je da makar proba da vrati isti tim da probaju još jednom, zato izmedju osstalog i Payne. Žao mi je što nisu uspeli da uglave i Torija Krega nekako u kalkulaciju, jeftin, potcenjen i koristan (uglavnom). McGee se pominje kao backup Aytonu, što je u ovoj postsezoni prioritet. Jedino što ne kapiram gde nadjoše onu 4. godinu za Krisa Pola, danima je pominjan 3-godišnji ugovor na 90 mil. 

 

Inače PJ Tucker u Miamiju.

kako su klipersi zdravi kad se kawhii ocekuje otprilike u isto vreme kao i murray?

Link to comment

Ja ne vidim kako ce oni do titule, Vestbruk je bas los fit, uzimace loptu iz ruku Lebronu, a ne zelis to da radis svojoj ekipi. Melo je minus na tacni, a ne plus u bilo kojoj ozbiljnoj postavci. Duajt je sa njemu znano zasto protracio godinu u Fili.

 

Btw. i Kendrik Nan ode tamo.

 

Cikago i Majami mi postaju bas zanimljivi ovim potpisima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...