Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

44 minutes ago, ZokiAsov said:

Iako mi je Finiks bio simpaticniji, drago mi je zbog grckog brata. Zasluzio je da se okiti prstenom

 

Ovo. Mnogo je dobar lik van terena.

 

Kako sad otpustiti Buldozera posle uzetog prstena je pravo pitanje :D obe ekipe nadmasile svoje domete, s tim sto moraju da nastave da grade tim jer da su ostali bili zdravi verovatno ne bismo gledali ni Finiks ni Bakse u finalu. 

 

Kapa dole i ovoj trojici ako se stvarno sutra spakuju i zapale za Tokio.

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

Cestitke Banetu_V :D

Hvala, hvala upravo sam zavrsio gledanje :D Fear the Deer - gotivim ih jos od Rej Alena i Big Doga. Ove godine svi su se pojavili i odigrali kad je bilo najpotrebnije u PO.

 

Sta reci, Grk presao igricu, kakva dominacija, radna etika i posvecenost! Draftovan od tima, postao superstar, 2xMVP, supermax i titula. Nadam se da ce sad jos dobiti na samopouzdanju, osloboditi se pritiska i resiti neke mentalne blokade koje ga muce (slobodnjaci jelte).

 

  • +1 3
Link to comment

cestitke bucksima. nista osim postovanja za giannisa i ekipu, razvojni put i lojalnost fransizi.

 

sto se sunsa tice, jako sam ponosan na ovaj tim, bice ovo veliko iskustvo za naredne sezone i pohod na titulu.

  • +1 7
Link to comment

Nisam izdržao do kraja, doduše, nije me toliko ni zanimalo, ali mnogo mi je drago zbog Freaka iako nisam ljubitelj njegove igre. Svega ostalog jesam. 

 

Poput Jokića, i on je na neki način party pooper među Lebronovima, Hardenima, i ekipom zahvaljujući svojoj skromnosti i pravom sistemu vrednosti.

  • +1 1
Link to comment

lepa prica je ova, Janisova sa MIL. pokazuje put i budi nadu. ova skromnost, koja izbija iz njega, ne moze da se ne voli.

 

zao mi je sansa. i to bi bila lepa prica - da se desila. mislim da oni, nazalost, nece vise nikad biti blizu prstena.

al' ne bio u pravu!  

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Poput Jokića, i on je na neki način party pooper među Lebronovima, Hardenima, i ekipom zahvaljujući svojoj skromnosti i pravom sistemu vrednosti.

 

Njegov put je stvarno kao iz bajke - od ilegalnog imigranta bez papira, do MVP-ja finala NBA lige, uz zadržavanje skromnosti, prizemnosti i svega onoga što je suprotno Hardenima, Durentima i LeBronovima lige.

 

Navijao sam na početku za Sanse, želeo sam Pol osvoji, ali mi je drago i zbog Janisa.

  • +1 6
Link to comment

Neka je osvojio brat Janis. Malo mi je zao za Sunse, (osim za iritantnog dzibera Paula - tu ima kosmicke pravde:) prava su kosarkaska ekipa i igrali su fenomenalnu obranu i napad. 

 

Montyju naklon do poda! Covjek je otisao u svlacionicu Baksa i svima  pojedinacno cestitao i zahvalio sto je bio dio ovog finala... 

  • +1 2
Link to comment

To kad si party pooper zbog skromnosti prizemnosti tihovanja i asketskog zivota je passe. Stoput bolja fora je sto je mvp finala neko ko do 14-15. rodjendana nije ni znao sta je kosarka. Milioni klinaca treniraju i grindaju svakog dana cim napune 6-7 godina a majka Nigerija posalje starijeg omladinca/mladjeg seniora da ga malo priuche i onda taj delje sve redom

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...