Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Glede Lejkersa, nesto ne kontam, jel oni imaju prava da produze Sredera i odu zilione preko salary cap limita? Posto imaju pet igraca pod ugovorom, od cega trojica pojedu 120 miliona, znaci ceo SC.

Link to comment

Na kraju se ispostavilo da je Petrusev napravio gresku sto je napustio Gonzagu:) Verovatno bi  izborio bolju poziciju na NBA Draftu igrajuci NCAA finale. Ne znam sta Filadelfija planira sa njim, verovatno da ostane u evropi  jos koju godinu , pa ga mozda posle dovedu ili  proslede prava na njega  drugom timu u nekom trejdu. Videcemo da li ce igrati letnju ligu. Balsa je izgleda nabacio dosta misicne mase, mozda se on dokaze u letnjoj ligi i dobije priliku u Detroitu, oni ionako nemaju neke bas kvalitetne centre tako da postoji prostor a oni ce opet biti lottery ekipa pa mogu da eksperimentisu  , Plamli je takodje trejdovan.

Edited by Micko8
Link to comment

Ja mislim da bi ga birali mnogo ranije. On je i pre dolaska u Megu imao odlicnu sezonu na Gonzagi,  da je odigrao  proslosezonski  final four  i odigrao nesto poput Timme-a na turniru  , u sta ne sumnjam   , posto je bolji igrac od njega,  pred brdom skauta i americkih medija,  imao bi i mnogo bolji status medju skautima pred ovaj draft.   Ovi iz Filadelfije  navodno planiraju da ga ostave u Evropi a on zeli odmah u ligu:)

Edited by Micko8
Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Ovi ludaci će dati Bartonu 32 miliona na 2 godine. Pa da li su pri sebi :isuse:

Pa koju bolju opciju imaju? Makar nije potpis na 3 godine. Vil im vredi vise no drugim timovima, a dok se Dzamal ne vrati donosi im od svega po malo.

Meni bi wtf momenat bio da produze Milsaparu. Zik mora dobiti neke smislene minute naredne sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...