Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

2 hours ago, pp34 said:

Ja sam bio zbunjen. Em sto izvode loptu ispod svog kosa, dakle, imas 14 metara da napravis faul do polovine terena, em niko vise nema tajmaute, em moraju da te fauliraju posle bacanja i OPET krenu ispod svog kosa, sad vec na 1-3 sekunde do kraja. Spektakl. 

Pa mogu i da izgube loptu na izvođenju posle faula. Može protivnik da uhvati ofanzivni skok posle drugog bacanja. Uvek ista rasprava o faulu na +3.

Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Ja ih batalio pre nekog vremena, ne mogu da slusam kad Dzikic krene da kenja po ovom drugom. 

 

Ej, odgledao sam tipa dve epizode i baš to. Previše je nakurčen lik. Ovaj preko se upusti u neku ozbiljnu analizu, mrtav ozbiljan, ovaj ga iseče sa nekim ali totalnim budalaštinama. Bude mi neprijatno.

  • +1 2
Link to comment

Drago mi je da ljudi i ovde polako razotkrivaju tu kvazi kul osobu.

 

I svakako, sjajnog poznavaoca košarke btw.

Edited by Milošica
Link to comment
53 minutes ago, Zeleni sto said:

Pa mogu i da izgube loptu na izvođenju posle faula. Može protivnik da uhvati ofanzivni skok posle drugog bacanja. Uvek ista rasprava o faulu na +3.

Sigurno su manje sanse od 33% koliko je za sut za 3 iz rendom pozicije. Debelo manje.

Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

 

Ej, odgledao sam tipa dve epizode i baš to. Previše je nakurčen lik. Ovaj preko se upusti u neku ozbiljnu analizu, mrtav ozbiljan, ovaj ga iseče sa nekim ali totalnim budalaštinama. Bude mi neprijatno.

 

Nije ni Srdjan puno bolji, mnogo mu lutaju misli i nema jasan tok vodjenja epizode. Evo u ovom podkastu, treba da pricaju kao o reprezentaciji, pomenuli su Salovu titulu u Italiji i Dominikanu i Portoriko, i kao, aj dalje, NBA nagrade...pa jebote.

 

Ali definitivno - da, Dzile ga spusta pet puta po epizodi, kao nesto zajebava, ali u stvari remeti ritam emisije, bas ih je mucno slusati.

Link to comment

podkast nikad nisam sluso, al meni srdjan razocaro. gajio sam neke nade kad je poceo da radi nba, mislio sam da ce vremenom da smanji ekskurse u trivije, ali mnogo je krut i mutav covek, nula personalitija.

Edited by fancy claps
Link to comment
19 minutes ago, fancy claps said:

podkast nikad nisam sluso, al meni srdjan razocaro. gajio sam neke nade kad je poceo da radi nba, mislio sam da ce vremenom da smanji ekskurse u trivije, ali mnogo je krut i mutav covek, nula personalitija.

 

dobroe džile smiri se

Link to comment
4 hours ago, maheem said:

Vreme je za poll:

Da li bi više voleo:

1. Strahinju i Nemanju za braću

2. Srđana za oca

 

Nagrada: produženi vikend sa izabranom rodbinom na Zlatiboru.

 

Not in the same ballpark. Nolov ceiling je Vulinov kanabe. Može Inauguratoru eventualno vode da prinese i to mu je to.

Sledeća Velika Stvar su Bačke Piramide. i njihova promocija u Svetu. neka pati kome smeta!

 

1024px-Austro-Hungarian_trigonometrical_

 

Link to comment
1 hour ago, pp34 said:

Sigurno su manje sanse od 33% koliko je za sut za 3 iz rendom pozicije. Debelo manje.

Uračunaj šanse za ofanzivni skok posle drugog, šanse da ukradu loptu posle, šanse da se igrač digne u trenutku faula, pa i da dobije možda 3+1, kao i da je faul jedini način da možda i izgubiš. Naravno, ima najviše logike da praviš faul u ovoj situaciji, a i američki treneri se dogmatski drže branjenja, ali nije ni blizu jasna situacija oko prednosti jedne odluke.

Link to comment

Ova sezona uz kratak offseason, koncentrovan raspored, covid odsustva i povrede je jako cudna. Nadam se da ce naredna sezona biti normalnija i da nece biti toliko back2back utakmica pa cemo nadam se gledati ekipe u najjacim sastavima.

 

Trenutno su mi Sunsi glavni favorit u ovom razvoju dogadjaja ukoliko CP3 uspe da se zaleci u bude blizu 100%.

Link to comment
9 hours ago, Mos said:

 

Ako mu treba zaštita od Bukera onda je dosta zajebana situacija..

 

Klasična babunarija, koja postaje sve glasnija sa uspesima. 


Koji je davio devojkinju pa bio hapsen? Ovaj sto lici na Trifona Ivanova ili onaj drugi?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...