Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pa od File, da, od Hoksa nece, a nema ko treci :D Janis protiv File sa zdravim Embidom nije uopste favorit, mada bi ta serija mogla da bude jbacki dobra.

 

Kajriju su nalazi negativni valjda, ceka se presuda onog stepen 1-2-3 uganuce. Nagradno je pitanje kad se vraca Harden, da li moze da se oporavi bar do seste utakmice, inace ode sve u propas. Ili ako KD sam pobedi Bakse, u tom slucaju ugasiti ligu i fransizu, dati mu odmah svo prstenje.

Link to comment
7 hours ago, cedo said:

ma da ... on je ovde trazio sudiju zasto nije sudio kontakt pri sutu

 

 

Ovo nije videlo faula, Jokic je  pokusao da izvuce faul , mada to cesto uspeva drugim zvedama , odlicna odbrana Aytona, pojeo je Jokica u ovoj seriji , ova Jokiceva reakcija je bila odraz nemoci u duelu sa Aytonom, mislim da nije zasluzio iskljucenje ali je sam kriv sto je ovako odreagovao . Sve u svemu veoma losa serija Jokica , on kao glavni igrac ekipe je morao da unese sigurnost u igri  , i da je povuce kada je to bilo potrebno , nije uspeo.   Finiks je meni licno antipaticna ekipa predvodjena   prljavim placljivkom  Paul-om, koji mora se priznati,  je odigrao odlicnu drugu rundu plej of-a. Ocigledno je da  su ih i sudije bas perfidno forsirale,  razlika u  izvodjenju sl bacanja je bas velika. Nadam  se da ce ih Juta izbaciti, pretpostavljajuci  da ce oni  dobiti Kliperse .

Edited by Micko8
Link to comment

Redži Miler tejk naravno na steroidima. Naravno da Ejton nije POJEO Jokića.  Čovek je imao 30 20 10 utakmicu protiv njega. Juče je imao 18 i 10 na poluvremenu. Ejton je bio odličan, sigurno je pokazao zašto je jedan od top 3 igrača u ligi za odbranu na Jokiću verovatno i Jokićeve defanzivne mane dolaze do izrazaja verovatno najviše kad se brani pnr sa igračem koji čita igru kao Kris Pol, hint takvih igrača nema puno. Pritom je CP3 imao sve moguće opcije koje su isporučile, Ejtona u šort rolu kad su iskakali i šutere iz kornera, Krauder Bridges Krejg, Džonson, ma svi. I ispogadjao gomilu midrange šuteva gde su se bekovi baš Denvera baš usrećili da se ne zapucavaju u blokove. Mislim imaš Portera i Morisa uz Jokića u odbrani, pa pravo je čudo da nisu primali po 150 poena svaku utakmicu kad je Finiks ovako raspoložen. Eto čisto istine radi. 

  • +1 6
  • Hvala 1
Link to comment

Ne znam šta radi moderacija sa trolovima kao što su on i bujaka koji zagađuju svaku jebenu temu. Meni su svakako na ignore, ali ljudi krenu da im odgovaraju ili nedajbože kvotuju i propade ignore opcija.

Edited by garmonbozia
Link to comment
11 hours ago, Lancia said:

Pa nek bude njegova, uh sto bi to cemer trojka bila, Marej, Lilard, Jokic. Mada, nema nista garant od toga. 

 

sinoc malo zaboravih na ovo.

ja bih vise voleo da, ako je vec marej tu, zdrav, u denver se dovedu bogdanovici i huerteri koji ce, najvaznije, igrati odbranu a ubacivace trojke kada budu dobijali otvorene suteve u razumno dobrom procentu. igrac tipa bogdanovica koji zna i da kreira je + 

sto puta mi je to bolje za jokicev tim, nego ova trojka gore

Link to comment

Taj aber je sulud, uopšte nije u Konelijevskom načinu poslovanja. Verovatno neko peca reakcije ili diže Lilardu cenu protiv nekih drugih potencijalnih ponuđača. 

 

Za Denver sada postaje glavno pitanje da li mogu smanjiti malo ponudu AGu i koliko realno MPJ zaslužuje neku glomaznu ugovorčinu dogodine. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...