Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

 

15 minutes ago, garmonbozia said:

Ne znam šta radi moderacija sa trolovima kao što su on i bujaka koji zagađuju svaku jebenu temu. Meni su svakako na ignore, ali ljudi krenu da im odgovaraju ili nedajbože kvotuju i propade ignore opcija.

najbolje da se banuju ljudi zato sto kritikuju jokica. 

  • +1 2
Link to comment

I ja mislim da kod Micka nema materijala za ban.

 

Ne slažem se sa tim njegovim stavom roditelja koji kritikuje dete jer nema baš sve petice u dnevniku, ali jebiga...

Link to comment

Pa jel   bio faul Aytona nad Jokicem,  te  je ovaj onako  popizdeo u momentu gde  je Denver jos bio u igri , razlika je bila ispod deset poena. Koliko vidim , Ayton je podigao ruke a Jokic je trazio kontakt, odlicno odigrana odbrana Aytona , Jokic ima problem sa   glomaznim pokretljivim igracima poput Aytona, covek ima raspon ruku  od 229 cm , jos kada ih podigne u vis Jokic ima problem da uzme kvalitetan sut plus je jak kao stena,  te  Jokic ne moze da igra bully ball protiv njega , samo pogledajte Jokiceve   procente suta i uporediti ih sa  prethodnom  serijom ,  svi su debelo pali , to je direktno zasluga Aytona , koji je odigrao odlicno  u odbrani u napadu je pogodio ono sto mu je namesteno. Dobio je  taj duel gde je na papiru Denver  imao   prednost.

Edited by Micko8
Link to comment

Posmatrati Portera ovde. A ovo je samo jedan primer gde čovek apsolutno nema predstavu šta treba da radi. Znači u pitanju je španski pnr u četvrtoj utakmici na 3 minuta do kraja. Ako po utakmici čovek nije imao 10 ovakvih grešaka u različitim pokrivanjima ja sebi glavu sečem. 

 

 

Edited by theanswer
  • +1 2
Link to comment

Hvala kurcu da je Hilla zamenio Huerterom, a ova magarčina zajaše Bogdana butinama kad je zakucao i onda padne i buni se kako je odgurnut... Ufff

Link to comment

Druže Atlanta zove TO na 40sek do kraja i plus 1 u idealnoj 2 za 1 situaciji. Inače u reg sezoni idu i na 27sek do kraja 2 za 1 i sad im istekne vreme 24sek da ne šutnu na koš. Onda ne prave faul na plus 3 i 6sek do kraja iako Fil nema tajmaut i izvodi ispod svog koša loptu. Kari naši trojku ali je imao solidan šut. Jebeni američki treneri. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...