Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

1 hour ago, Joe D said:

zasto da preskace utakmice, ima 26 godina i nema nikakve povrede. 

 

nema nista lako ako hoces da budes sampion. 

zato sto ako nastavi da ga trosi 36 minuta u svakoj utakmici igrace jos godinu ili dve.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

zasto da preskace utakmice, ima 26 godina i nema nikakve povrede. 

 

nema nista lako ako hoces da budes sampion. 

Pa zato sto je jedino Dzulius Rendl kod ludog Tibodoa odigrao vise minuta ove sezone. Koliko god da je Nikola spremniji i u fizicki boljem stanju nego pre godinu-dve, to je ogromno opterecenje za organizam. I to u sezoni kada je bilo najmanje vremena za odmor nakon heavy minutaze koju je Nikola imao tokom bubble-a. Mogao je Malone da ga odmori u back2back utakmici koja je unapred prezaljena, nema neki znacaj i kada je tim osakacen.

Link to comment
22 minutes ago, precog said:

zato sto ako nastavi da ga trosi 36 minuta u svakoj utakmici igrace jos godinu ili dve.

kako da nije

Link to comment
48 minutes ago, Mos said:

Joe D kao ne zna zasto, pa mu vi objasnjavate kao naivnom :lolol:

pa ne znam bas da mu je stil da koristi ironiju i lozi ljude

Link to comment

Pa mislim, znam da su se kukumavcenje i luzeraj ovde zapatili. Joj, 36 minuta po mecu, nikad vidjeno, umorice se. A ionako nije bilo sanse da se pobedi. Jos igraju zu plasman, i te price su glupe. A veliki igraci ne preskacu utakmice kad su zdravi.

Link to comment

Kako nije bilo šanse, kad su se na kraju izglupirali i izgubili zbog budalaština? Plus Melounova petorka na početku četvrte, sa sve Bol Bolom koji ne sme ni da vidi teren osim u garbage tajmu.

Edited by napadaj
Link to comment

A, ne videh.

 

Zasrao je debeli na kraju, imao je nekoliko promašenih šuteva koje inače ubacuje, izgubljenu loptu, Šamet položio pored njega kao da ne postoji... Svakako im je bolje da ostanu na četvrtom mestu i idu na Dalas.

Link to comment
25 minutes ago, 1n54jd3r said:

pa ne znam bas da mu je stil da koristi ironiju i lozi ljude


Tera kontru jer mu idemo na kurac i boli ga patka za Denver. Naravno da nije trebao da igra nebitnu takmicu u back-to-backu, jer ne mogu ispod četvrtog mesta ako dobiju još jednu do kraja. Ni on, ni MPJ. Baš kao što je Gordon presedeo.

Link to comment

nek obezbedi to 4. mesto pa nek ladi jaja protiv minesote. da preskaces ti utakmicu protiv bruklina koju svi gledaju - not very mvp potez. 

  • +1 4
Link to comment

To si u pravu, verujem da su zato i igrali, jer im je poslednja utakmica kod kuce pred publikom ove sezone protiv atraktivnog protivnika. 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...