Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

Jutini komentatori su toliki homeri da su sad izmislili da je Klarkson bio u šutu kad je fauliran iako su dobili bacanja jer je bonus

Link to comment

Baš se izglupirao Dokov mali u ovih par minuta. 

 

Jokara bi trebalo da propusti neke utakmice do kraja. Možda i sve. Neće oni sa 4. mesta.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, Далибор said:

Ovakvu utakmicu je ESPN skinuo sa programa da bi prenosio lejkerse i portland koji ih gazi. Magovi

 

Gazi ih penis.

 

Usput, pedeset puta vaznija utakmica. 

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Vreme je za odmor. Pritom ne vidim kako Denver može dobiti plejof seriju. Nisu favoriti ni protiv koga u ovom sastavu. 

Link to comment
2 minutes ago, theanswer said:

Vreme je za odmor. Pritom ne vidim kako Denver može dobiti plejof seriju. Nisu favoriti ni protiv koga u ovom sastavu. 

Ne siri defetizam, kako ne mogu dobiti? Zajebi ove utakmice kada Jokic uzme desetak suteva samo. U plejofu je dokazao da je potpuno druga zivotinja. A kada je Jokic agresivan onda su i svi ostali bolji, pre svega MPJ jer ne mora da forsira sut po svaku cenu.

 

Ako se vrate do doigravanja Dozir, Monte i Vili, bice to ok ekipica 

Link to comment

Hvala bogu na Kuzmi. Sta je radio RoCo na kraju :mellow:

 

Jedna od losijih utakmica Portlanda u poslednje vreme. Dame ih je opet iscupao. Nurkic je isto odigrao vrhunsku utakmicu.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Ovu sezonu cu, izmedju ostalog, zapamtiti po neobjasnjivom odabiru dresova bar 5 timova. Gledam Lejkerse protiv Portlanda i mozak sam od sebe prebacuje da igraju Klipersi u ovim plavim dresovima. Tek me Kuzmina kosica resetuje na default. 

Link to comment

meni je crno-narandžasta i zelena Juta potpuni wtf.

al koliko kontam to nije od ove sezone, imali su narandžaste i ranije?

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...