Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

  1. 1. lakers repeat?



Recommended Posts

47 minutes ago, salerokada said:

Trenutni raspored idealan za Denver. U prvom kolu Portland/Dalas, u polufinalu Juta, i u finalu Klipersi/Lejkersi.

 

Denver najbolje šanse ima protiv Dalasa (i to zato što će u velikoj meri zavisiti od Porzingisa). U svim ostalim mečapovima, pre bi se reklo da je Denver idealan protivnik za ostale.

Link to comment

Pa nije baš da mogu da igraju sa Memfisom. Ovako kljakavi imaju šanse i protiv Portlanda. A sa Jutom je već standardno rivalstvo gde mogu da odigraju ravnopravno.

Link to comment

Pa ok, ako gledamo iz te autsajderske perspektive... Opet bih i u po noći birao Finiks pre Jute.

 

Sa ovakvim Portlandom, skoro nemoguće. Realno im i Klipersi bolje leže od Jute.

Edited by kralj
Link to comment

Kao što sam i pisao već, nije Denver favorit ni protiv koga ali naravno da bi u nekom idealnom scenariju išao pre na Dalas i Finiks nego li na Portland i Jutu. Mislim, neću navijati protiv Denvera ali ako ima šansa da će Jokić da igra za reprezentacija neću se mnogo potresti da ispadnu na startu. Realno do titule ne mogu, niti će debelom ikad više dati da bude MVP  tako da.. 

  • +1 2
Link to comment

Teško mi je da zamislim Jokića da ima bolje brojke nego što je imao ove sezone. Jednostavno takav je tip igrača. A uz sve ove brojke opet sam prilično siguran da bi Embid ili Lebron bili MVP da su igrali dovoljno utakmica. 

Link to comment
  • James Marshall locked, unlocked, locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...